Casting

Réžia:

Pavel Chodúr

Scenár:

Pavel Chodúr

Krátky film rozpráva o stretnutí dvoch ľudí prostredníctvom castingovej agentúry. (ScarPoul)

Celý film

Allica

Dobré je to především díky hlavnímu obsazení, které maximálně strhává pozornost od ne příliš dobré filmové tvorbě. Největší dojem na mě dělal jeden z posledních záběrů, kde se kamera odzoomovává. Je to ale příjemně odvyprávěné i přesto, že samotný námět není kdovíjaký. ()

Tom_Lachtan

Film, který vyvolává hrozně sympatický dojem, což je způsobeno i díky ústřední dvojici (ono se obsazení všech žen a dívek dost povedlo), a ocenit se musí i fakt, že je to velmi slušně natočeno a to za jeden den, jenže... On je to i kámen úrazu, film je bezeslovný a přitom je tu hrozně moc pasáží, kdy mezi sebou postavy mluví (což divák neslyší) a působí to dost rušivě a jsem si jistej, že kdyby měl autor víc času na promyšlení jednotlivejch scén, mluvil by film mnohem víc obrazem, než nevysloveným slovem (což by si žádalo podporu i lépe zvolené, lépe sedící a méně prvoplánové hudby). Ovšem na konci jsem se stejně přistihl, že se přiblble usmívám, takže ... Se to vlastně povedlo. ()

Moena

Autorům jednoznačně velké plus za Bukowskiho! Jinak musím želtalosovi souhlasit s kolegou Lachtanem, že je lepší buď nechat postavy mluvit nebo mlčet. Otevírat naprázdno pusu a zaplácnout to hudbou je opravdu diletantské řešení. Celkově ale chválím velmi kvalitní technickou stránku filmu, poměrně kvalitní herecké výkony obou zúčastněných a celkové pozitivní vyznění snímku. ()

• Film bol natočený za jeden deň bez rozpočtu. (ScarPoul)