Hitman 2.0

Scenár:

Martin Jeřábek

Pavel Berka

Segrestor odpad!

Pšerovská nová vlna mě asi odsoudí za vyščené, ale tento filmový počin, dá-li se to nazvat počin nebo filmový, je bohušel špatný. Celá koncepce jde do šitě. Film nemá začátek ani konec, je to jako pasáž vytršená z jiného filmu a takhle se pšece dneska "kraťasy" netočí. A vůbec, celá pšíprava a celkový projev je buď odfláknuté nebo snad záměrně špatné, ale na mě jako diváka, to vůbec nepůsobí pšíjemně, natož dobše. Dojem z toho vlastně mám, že je to naprosto neumětelsky zpracované a tvůrci buď na tom do budoucna začnou makat a brát to vášně, nebo se jen zašadí do téměš nekonečné šady megauploaderů vychechtaných homevideí na YouTube. ()

kulyk

Milá juniorská reprezentace Přerova, měl bych několik poznámek, podložených mou letitou praxí v ignorování filmových věd všelikých, nechutí k amatérským filmům a zbožštěním mé osoby na úroveň pátého danu, nejméně. Příště do toho mrdněte nějaký ten příběh, proč šetřit na špatném místě, že? A z glocka sundejte nálepku, snad se vám díky tomu ze zásobníku nevysypou antiperle. Pokud zároveň nahradíte ,,muziku" hudbou, rozdám podstatně více svého uznání. Tak, teď to víte, stydíte se a chcete mi co nejrychleji udělat dobře, předpokládám. Tak to má být. Jinak - viděl jsem horší, neříkám.... ()

Madsbender

Po Socialistickom Zombi Morde najsľubnejší vstup a prísľub do budúcnosti neortodoxného undergoundového génia súčasnej československej scény. Postpusherovský Refn-syndróm ako múza brakového potenciálu. Recesia! 100% UPDATE: Dosť bolo recesie. ()

korbitch22

Hezká kamera, ale nemá to žádnej smysl, hudba je příšerná a nic se to nesnaží říct, nebo předvést.To není film, to je úryvek z filmu od Asylum.Za tu kameru 1*. ()

Lyli

Asi jsem to nekulturní hovado, ale tohle je, tak amatérský jako můj pokus ušít bárbínce podprdu. Sice jsem si rytmicky podupávala, ale to dělám i ráno na WéCku, abych vyhnala z nohy mravence. ()

movieband

Tak tohle už bylo mnohem slabší. Ani mi tak nevadí, jak ostatním, že je to, jak scéna vystřižená z půle filmu. Spíš mi vadí ten nevyužitý potenciál. Zkusit zkrátit prohlídku staré barabizny, bitka šla udělat reálněji (pochybuju, že bys se ten grázl nechal, jen tak lehce dobít na zemi) a ten závěrečný výstřel. Vím, jsem hnidopich, ale ta krev vůbec neodpovídala úhlu výstřelu. Ale tak zbytečně reju. Každopádně, co zase moc chválím je ta kamera a nápad s vystřílením doupěte plného grázlů a feťáků. Trochu víc děje a udělat pár věcí líp a hned by se na to líp dívalo. ()

Moena

Tohle prostě nejde, aby si čtyřminutový film dvě minuty připravoval scénu. Kamera je skvělá a díky té hudební kulise to má slušný náboj, ale obsah je naprosto prázdný. Takže technické základy dobré, jen do příště trošku potrápit mozkovnu a přidat nějaký příběh. A ubrat hrnek. ()

pabulator

Navození dusné atmosféry výběrem nářezové hudby ala Hotline Miami zdá se býti správnou volbou ,ale když on ten floutek držel tu pánvičku jak prase kost . ()