Temná strana dveří

• Veľká Británia The Other Side of the Door

Mladá žena z USA sa po tom, čo otehotnie, rozhodne so svojím partnerom začať nový život v Indii. V tejto zaostalej krajine sa im veľmi darí, avšak po niekoľkých rokoch spokojného života zasiahne ich rodinu tragédia. Jedno z ich dvoch detí príde o život pri havárii. Matka je z jeho smrti zničená, takže keď jej ich indická hospodárka povie o spôsobe, ktorým môže svojho syna naposledy kontaktovať, neváha ani sekundu. Vyberie sa do starého chrámu, v ktorom sa môže naposledy rozlúčiť s jeho dušou. Nedodrží však príkaz toho, aby neotvárala dvere chrámu, a tak uvoľní nezastaviteľnú silu zo sveta zosnulých. Posledné stretnutie so synom sa tak zmení na katastrofu, ktorá môže zničiť celú rodinu. (Marceloo)

vrch07256732

To bolo tak duchársky klišoidné až to bolo dobré. U mňa veľká spokojnosť, aj po vizuálnej stránke výborne zvládnuté, netradične sa dej odohráva kdesi v Indii - to práve dopĺňa skvelý vizuál, tradične straši v starom dome (viď aj Poltergeist, Amitville a pod...) ale nič z toho nevadilo, jednoducho vydarená ducharina v klasickom šate neprinášajúca nič originálne ale koho to sere. ()

Hyenodhon

Já se u hororů rád bojím a lekám. U tohoto jsem se nebál a ani nelekl. Další z řady hororů o čtyřech hercích, kteří se honí v kruhu. Tradiční příběh o tom, že něco nemáš udělat, ale uděláš a je problém. Tradiční námět, že ono je tady něco co by nemělo, minimum strachu a konec se dal poměrně čekat. Zbytečný horor. ()

Maratonec

Celkem slušný triky,obehraný scénář, který po tisícítý zobrazuje nelogický průběh, kde na co si dát pozor aby se nestalo, tak to nakonec stejně bude.Určitě zajímavé prostředí, ale přesto místy nudné a někde i skoro komicky předvídatelné, laciné.. ()

M4RT1NEK

Fajn námět, jen myslím, že z tématu bylo možno vytěžit více ! S.W. Callies je krásná herečka, ale nevím, zdali její maximum nebyl útěk z vězení... Líbilo se mi zasazení do Indie, kdyby se děj odehrával někde v USA bylo by to tak na hvězdičku. ()

Dalajlada

Tuctová duchárna, které chybí to nejpodstatnější a to je atmosféra. Respektive je jí poskrovnu. Nutno dodat, že i přes předvídatelný děj a kupu již dávno viděného se na to dalo koukat a úplná mádžgorina to nebyla. ()

Dakota1978

Taková trochu natahovaná slátanina. Herci včetně dětských sice fajn, ale jinak nic moc. Měl jsem pocit, že tvůrci krapánek vykradli Řbitov zvířátek, ale možná se pletu. Každopádně tomu něco chybělo, 3 hvězdy jsou ještě velkorysé. Prostředí Indie trošku lakované na růžovo... ()