Bedekr - Německo

(séria)
Česko, 2014, 5 h 12 min (Minutáž: 26 min)

Víkendové cestování nikdy nebylo tak zábavné! Sandra Pogodová a Petr Rajchert vás provedou městem kultury v pořadu plném tipů, triků a užitečných informací. Magazín o turisticky nejzajímavějších místech v Německu... Dvanáct dílů zobrazuje celkový průřez německými spolkovými zeměmi. Cyklus se otevírá dílem Florencie na Labi. Tak se přezdívá městu Drážďany, jehož barokní nádhera povstala z popela bombardování na konci druhé světové války. Následující díly se věnují městům jako Kolín nad Rýnem, Berlín, Stuttgart, Hamburk, Mnichov a dalším. (Česká televize)

Radyo

Sandru tam vůbec neměli dávat! To byl omyl přírody. ExChinaski Péťa je ještě celkem sympatiko, i když jeho pomrkávání začne časem lézt trochu na nervy. Koncept 'manželé cestují' je ale pěkně praštěný a jsem rád, že ho časem zrušili ()

fabecc1222

Nevim, koho napadlo angažovat tuhle moderátorskou dvojici, a ještě jim přiřadit roli toho rádoby buranského-čecháčkovského manželského páru, ale celý pořad to sráží dost dolu. Místa jsou pochopitelně fajn, některé záběry navnadí k návštěve, ale s vidinou změn na moderátorských postech do dalších sérií vyhlížím i změny v celkovém pojeti po vzoru jiných ČT cestopisů. ()