BoJacka přitahuje jediná žena ve městě, která ho vůbec nezná (protože byla v kómatu). Todd si otevře zábavní park. (Netflix)

ALIENka_

Potom, co jsem si říkala, že BoJack Horseman už po takovým skvělým rozjezdu v podobě prvního dílu druhý série nemůže bejt lepší, přišel druhej díl a ono je to pořád čím dál tím víc zábavnější! Samozřejmě každej díl se moje emoce mění tak rychle jako zkáza Toddova Disneylandu, a jestli budu mít někdy mentální zhroucení, obviním z toho tenhle seriál. Bohužel musím přiznat, že jsem nejspíš masochista a opravdu si každou sekundu tohohle sitcomu řádně užívám. Hodnocení: 10/10 ()

PaTeXx

BoJackova nová sovička příjemným zpestřením (snad tohle není jako od zoofila), což vylepšilo můj už tak dobrý dojem z této epizody. Emoční výkyvy na trase Todd - Mr. Peanutbutter nebyly úplně pro mě, ale že bych si tím nějak epku znechutil, to ne. ()

Kikinn_

3- Tahle epizoda mě moc nebavila. Určitě tam bylo spoustu Vtípků jenom jsem na ně nemohl přijít sorry :(   . 3-začátek byl velmi dobrej ale musím uznat že tahle episoda nebyla tak dobrá pro mě . ()