Vybíjená je groteskou o přátelství, osudových láskách, kráse a ošklivosti, alkoholu a hledání lidského štěstí. V několika časových rovinách vypráví příběh spolužáků, kteří spolu prožívají různé životní etapy. Ocitáme se na abiturientském srazu gymnázia. Zdánlivě banální situace dává prostor nejen pro sentimentální vzpomínky, ale především k bilanci nenaplněných tužeb i uskutečněných snů a prožitého života. V centru příběhu jsou tři kamarádi – Jeff, Skippy a Tom, které životní peripetie neustále vracejí do společného bydliště – staromládeneckého doupěte, které se pro ně stává útočištěm podle toho, jak získávají či ztrácejí životní partnerky. Jejich protipólem jsou dvě ženské hrdinky – třídní kráska Eva, která se stane postupně objektem lásky všech spolužáků a ošklivka Hujerová, které schopnost sebeironického nadhledu dává nejen schopnost přežít ve světě krásných, ale najít i vlastní cestu ke štěstí. (Falcon)

Kofola55

Dávám jen jednu hvězdu a to za herce! Kdyby tam nehrál Genzer, Suchánek, Babčáková a Čermák, tak to vypínám po půl hodině. Beru, že je to komediální drama, ale zasmát se pouze 2x to je celkem málo na film, který má hodinu a půl. Příběh je to zajímavý, ale hrozně utahaný. ()

BigMen

smutek a obrovské vnitřní zklamání. to je můj pocit. jsem zmaten. nevím, co si mám myslet a tu jednu hvězdu jsem dal jen proto, že mám rád Partičku, Vaculíka, Babčákovou a Krainová se mě ještě furt líbí. ale asi to je má chyba. prostě jsem očekával daleko více. to bude tím, že je člověk namlsanej koukáním na Partičku a najednou to je úplně o něčem jiném. bohužel, musí se přidat k dalším a napsat, že opravdu není potřeba nafilmovat vše, co kdo kde vysmrká ()

fajntomas odpad!

Čekal jsem třeba minimalistickou komedii, možná černou, ale tohle bylo úplně mimo. Myslim že šli po partičce na pivko a domluvili se že natočej film, vezmou pěknou blondýnu, jednoho herce a samoprodejnou předlohu. Snad ani nechci vědět kdo to platil. Jeden z nejhorších filmů co jsem dokoukal. NULA ()

Jarisko2

No ale jo, už jsem viděl pár horších filmů..No pár..Asi několik. Nebo tak dva? Jeden? Ale už jsem stejně zapomněl, jak se jmenoval. Ještě že mám tak mizernou paměť, že i na tuhle bídu brzy zapomenu ()

Horn odpad!

Viewega mám rád. Jeho romány čtu opakovaně a stále mne baví. Bohužel na filmové adaptace štěstí nemá. Jediná, kterou mohu označit za povedenou jsou Báječná léta pod psa. V případě Vybíjené se na plátno nepodařilo z knihy přenést vůbec nic. Hlavní představitelé v podobě ,, partička,, plus Krainová jsou naprosto příšerní. Naprostá ztráta času. ()

mfanta

40% - Po režijní stránce docela zajímavý film. Je zde asi znát rukopis zkušeného režiséra Petra Nikolaeva. Bohužel, scénář je takový pel-mel, ve kterém se střídá pár zajímavějších momentů se spoustou omáčky, skoro-trapnosti a místy i nudy. Opět jsem si potvrdil, že Ondřej Sokol je špatný herec. Vlastně téměř všichni hrají špatně, ať už kvůli špatnému scénáři nebo kvůli vlastním pohnutkám :-). Čestnou výjimkou je možná překvapivě Michal Suchánek, který ukazuje, že kromě komediálního pivoření dokáže výborně i jiné herecké polohy. Samozřejmě se musela prodat prsa Simony Krainové. Asi na čtvrt vteřiny. ()

meteleskublesku

krásná kombinace nostalgie, trapnosti a melancholie. asi je potřeba mít za sebou aspoň oněch 25 let po matuře aby se člověk na tu vlnu dostal. líbilo se mi to. ()

Lady_Gaga

Úplně zbytečně strávený čas u nudného "filmu". Kluky z partičky mám ráda, Simonu Krainovou i Simonu Babčákovou také, ale tohle se vážně nepovedlo. Celý film byl o ničem. Klidně se mohl jmenovat Nuda na třídním srazu. Ostatně - nevybavuji si film podle předlohy Viewegha, který by mě bavil :-( ()

bratr_jezek

Sama knižní předloha není bohužel žádný bestseller, takže ani dobrý režisér a herci s tím moc nenadělají. Pokus režiséra Nikolaeva znovu zfilmovat populárního spisovatele naráží právě na tuto prázdnotu. V Báječných létech pod psa se mapovala širší doba normalizace a mělo to svůj náboj, zde se mapuje jen jeden sraz spolužáků po letech, který oživuje pár útržkovitých vzpomínek, především "ošklivky" (Simona Babčáková), což nám má asi demonstrovat to, jak to mají "ošklivky" těžké (pár ukázek opovržení, výsměchu, vymyšlených kluků a sebevraždy ještě ošklivější spolužačky). Do toho se prolíná příběh tří nerozlučných kamarádů (Suchánek, Sokol, Genzer) a jejich společné femine fatale - Simony Krainové, což má asi ukázat, jak to mají strašně těžké ty hezké holky (lol, velmi vtipná myšlenka - bohužel nedotažená a řádně nevysvětlená stejně jako vztah k profesorovi v podání stárnoucího Lukáše Vaculíka). Film není moc vtipný, není to ani drama či kritika, není prostě nic moc a dialogy šustí papírem na kilometry daleko (nebo někdo opravdu věří, že se na srazu po letech řeší neschopnost orgasmu či homosexualita?!?). Možná by byl čas začít filmovat jiné, ne tak prázdné autory, jako je Viewegh. ()

Widlicka4

Neřekl bych, že film spadá do škatulky komedie / drama, náznakově by se dalo označit spíš jako psychologicko-společenský film, což v českém prostředí není zase až tak častý druh filmu. Předpokládanou komediálnost zde netvoří děj, ale někdy možná vhodné, leč minimálně stejně často poměrně křečovitě včleněné rádoby vtipné bonmoty nebo historky. Škoda, film by se obešel i bez nich a určitě by to přežil. Popsat životní prázdno příslušníků generace 40+ s použitím reminiscencí do (před)maturitní doby totiž jinak funguje poměrně solidně a po formální stránce mi dávalo jakýs takýs smysl i prolínání časových pásem, k němuž mám jinak opravdu zavilý odpor. Standardně nízké hodnocení českých filmů je zde pravděpodobně dáno kombinací herecké Partičky a Vieweghovy předlohy, která ovšem sama o sobě kvalitu filmu nijak neurčuje ani neovlivňuje. Jistě jsme v poslední době mohli vidět spoustu lepších českých filmů a celkově film trochu působí, že sám úplně přesně neví, čím chtěl, a tedy zůstal někde na půl cesty, přesto bych ho určitě nezatracoval. ()

Monasul odpad!

Další česká klasika. Příběh ze života, který neurazí, ale ani nenadchne. Osobně už mám po krk podobmých filmů. Jediné, čemu jsem se zasmál, byl popis filmu, kde se píše, že je to komedie. ()

xstanleyd odpad!

Nevěděl jsem vůbec co mě čeká...První snímky,překvapení a skvělé složení herců...Natěšil jsem se na veselé odpoledne....Dokoukal jsem film z principu...Děsné zklamání,nuda bez jakékoli šťávy...Děsně mě to nazlobilo...Když klukům náhoda dá,vydrží ještě rok s Partičkou,ale už se jim bude moc těžko stavět na nohy.Takovéto snímky jim lámou vaz a ničí úroveň! ()

kecal

Klasická česká tvorba, jen se tentokrát ke špatnému scénaři a režii přidali i herecké výkony. Zasmál sem se jednou někdy na začátku filmu a to bylo asi tak vše. Drama sem tam nikde nepostřehl. Viewegh sice není žádnej zázrak, ale tohle si nezasloužil. Děkuji za Simonu Krainovou a Lindu Bartošovou, protože se v té nudě bylo aspoň na co dívat. ()

Beliel odpad!

Buď to napsal blbě Viewegh nebo to totálně zpackali kluci ze štábu. V popisku filmu stojí drama/komedie. Drama? Kde jako? Komedie? Kde, kdy a jaká? O čem to vlastně bylo? Koukal jsem na to zcela při smyslech, nebyl jsem opilý a přesto nemohu přijít na to, co se nám to snaží říci...partička, klasické nudné všední problémy, které má drtivá většina lidí a absolutně neherecké trio Suchánek-Genzer-Sokol. Tohle je pro mě odpad! ()

710.cz

Hrozně jsem se na ten film těšil. Pustil jsem si ho ve vlaku a po více jak půl hodině zjistil, že se víc dívám z okna do krajiny než na obrazovku. Velké těšení vystřídalo obrovské zklamání! ()