JohnnyD

Úplná paráda. Nielenže je to porno paródia Pomády, ale prespievané sú tu aj skladby do porno podoby a to samotnými pornohercami na čele s perfektnou Riley Reid. Klenot žánru. ()

Fiftis

V skutku kvalitné péčko. Kto by nemal rád Pomádu. Príbeh bohužiaľ neprekvapil, ako u každého porna tak aj tu je to nuda. Všetko ostatné ale poteší. Kostýmy, hudba, kozy, sexi tváričky a iné. Poteší aj stopáž. Nieje ako obvykle "pretiahnutá" a ani sex scény tu netrvajú 40 minút. Absolútne najlepšie čo mohli urobiť bolo obsadiť Riley Reid do hlavnej úlohy. Radosť sa na ňu dívať a ani vám netreba, aby sa vyzliekla. A dokonca je to aj celkom dobrá herečka. Rozhodne je to jedna z mála slušných porno snímok a som rád, že sa sparodovala aj Pomáda a ja som sa opäť mohol preniesť do 60.rokov minulého storočia. ()

snared

Jelikož si Will na XXX parodiích postavil kariéru, tak se dá o Pomádě s hvězdičkou říct, že se vlastně jedná o klasickou Ryderovku. Tou klasikou myslim samozřejmě low budget a green screeny. Nicméně v rámci "žánru" tu máme vcelku milou jednohubku. Šoustandy hodnotit nebudu, páč žádný inovace se nekonaj a jde o rutinní prcání před kamerou ale oceňuju vtipně přepsaný a interpretovaný songy z původní Pomády. Navíc Riley jako Sandy je tady fakt ňuňu ♥ Tři a půl hvězdy. ()