Ztracené Duše: Reficul

(amatérsky film)
všetky plagáty

juta

Tak na amaterský film docela dobrý a ten soundtrack by zasloužil Oskara! :D Nejlepší ty pokažený záběry na konci. :D ()

SOLOM.

Přiznám se, že je pro mě trochu těžké hodnotit „objektivně“ snímek, který parta přátel natočila jen tak pro zábavu po pár pivech. Vzhledem k tomu, že se tím ani moc netají (což jim přičítám k dobru), protože mě občas překvapuje s čím lidi „vylezou“ na internetu a ještě se cítí uraženě, když někdo o jejich kousku napíše, že je to nekoukatelná sračka. Vím, o čem mluvím, nedávno jsem měl tu možnost dělat porotce v Noci hororožroutů. Takže nejprve i já pochválím zvolený hudební doprovod, který se mi líbil. S kvalitou kamery to už bylo horší, ale dalo se to překousnout. Trošku mi tu sice haproval scénář (myšlenka), ale tak věřím, že vymýšlet to u piva, musela být prdel. Jakožto hororový fanda jsem tu sice postrádal potřebnou atmosféru k navození správného napětí, ale tak ve finále se na to určitě dalo podívat. Jen by bylo potřeba, aby oba pánové co tu hráli hlavní role – hráli přirozeněji. Jako prdel to beru, ale příště více zamakat (kromě hudby na všem). Myslím si, že 40% je tak akorát. ()

URBAN

Na amatérský film dobrý, ale propříště bych si půjčil lepší kameru a sekvence bych upravil v jiném programu, tak vypadaly obyčejně. A herecké výkony mi připadaly ve druhé polovině něják odlišněji než v té první. V první polovině byly prostě něják lepší. V té druhé to bylo prostě trochu přitažené za vlasy. A soundtrack se mi tu taky líbil. ( 13.8.14/MAC ) ()

Nivenx

Jako amatérský film docela v pohodě, i když horor to moc není, jelikož tam není čeho se bát. Ale jinak celekm v pohodě, ale nacelovečerák by to bylo nudné, takže stopáž akorát. ()