The Last of Us

USA, (2023–2025), 16 h 7 min (Minutáž: 43–80 min)

Bella Ramsey, Pedro Pascal, Gabriel Luna, Merle Dandridge, Jeffrey Pierce, Nico Parker, Murray Bartlett, Con O'Neill, Anna Torv, Troy Baker, Storm Reid (viac)

Dvacet let po zániku moderní civilizace je otrlý přeživší Joel najat, aby propašoval čtrnáctiletou Ellie z nebezpečné karanténní zóny. Oba se musí vydat na cestu napříč Spojenými státy a spoléhat jeden na druhého, aby přežili. (HBO Max)

Recenzie používateľa čidlo k tomuto seriálu (8)

The Last of Us (2023)

Ještě že byla hra první a pak až tenhle blivajz...první 2 díly super pak to šlo řádně do kytek ale já s tím počítal předem už když jsem viděl obsazení Belly..50% ()

Season 1 (2023) (S01)

Víc si tento totálně nudný seriál nezaslouží, a to to po dvou dílech vypadalo tak nadějně 50% ()

Když se ztratíš v temnotě (2023) (S01E01)

Co napsat.. Hru mám odehranou minimálně 7x je mou společně s druhým dílem nejlepší hrou co jsem kdy hrál. Měl jsem obavy o herce ale jak Pedro(téměř 100%) tak Bella(u ní jsem byl nejvíc na pochybách a budu)se mě zatím líbí. Pojetí prvního dílu je věrné originálu tak 85% každopádně u hry jsem měl více napjaté emoce(ale to je asi samozřejmé) Největší obavu mám o vykreslení brutality která dělala ve hře minimálně polovinu emocionálního zážitku...po dnešní druhé projekci musím hvězdičku ubrat. Bella byl omyl jako kráva! 70% ()

Nakažení (2023) (S01E02)

No konečně. Tady je cítit každým záběrem TLOU..A rukopis samotného tvůrce hry Druckmanna 90% ()

Drž mě za ruku (2023) (S01E04)

Dostal jsem Joela a Ellie konečně..Ještě nějaké napětí a Clikeři a je to TLOU.Lepší 3 hvězdy 75% Jé zábavné vidět že zatim nejlepší díl 2hý je od samotného tvurce hry Druckmanna. ()

Vydržet a přežít (2023) (S01E05)

Hru miluji a rád se k ní vracím.U Seriálu vím že ho uvidím jen jednou. Nejlepší pasáže v seriálu jsou stejné ty nezměněné. A co Bloper? No viděli jsme ho byl skvělý ale mám pocit že to bylo naposled. Rád se budu mýlit. 5díl 70% ()

Rodina (2023) (S01E06)

2,1,6,5,4,3...72% od 3tího dílu nudnéééé ,ani se mi nechce věřit že to Druckmann dovolil. V tomhle díle mě nejvíc pobavil Tony a jeho ČERNÁ manželka. ()

Napospas (2023) (S01E07)

Nuda jako prase...! To co bylo ve hře super tady není a nudné pasáže natáhnout na díly. Teď vím že druhé řadě se vyhnu obloukem. Tenhle díl 30% Plný souhlas s LIVINGDEAD.. ()

Vrátí se Johnny Depp jako Jack Sparrow?

Vrátí se Johnny Depp jako Jack Sparrow?

06.03.2024

30.12.2023

Sebastian Stan bude Donald Trump

Sebastian Stan bude Donald Trump

30.11.2023

Nominant ceny Emmy a Zlatého glóbu Sebastian Stan si po svém výkonu v roli Tommyho Lee z chválené série Pam & Tommy zahraje další excentrickou postavu, známou mimo jiné pro své na veřejnost… (viac)