Nejsem do tebe blázen

• USA You're the Worst
USA, (2014–2019), 25 h (Minutáž: 21–35 min)

Tvorcovia:

Stephen Falk

Hudba:

Adam Blau

Chris Geere, Aya Cash, Desmin Borges, Kether Donohue, Allan McLeod, Todd Robert Anderson, Janet Varney, Brandon Mychal Smith, Darrell Britt-Gibson (viac)

Jimmy a Gretchen se seznámí na svatbě svých přátel. Přestože je Jimmy bývalým přítelem nevěsty a Gretchen nejlepší kamarádka její sestry, tak spolu stráví noc a začíná jejich vztah-nevztah... (TV Prima)

Isiala

Arogantný angličan a jeho vydanie v ženskom tele tvorí neskutočne zábavnú dvojicu, ktorú si nejde nezamilovať.Sú tak iní a predsa chcú zažívať rovnaké pocity, ktoré rozumovo odmietajú. Romantika bez romantiky, alá "You just spit on my vagina?". Takže nabrúsiť rozpoznávač sarkazmu a hurá do toho Najhoršieho (Worst). ()

Alisce

Tak jak to už u seriálů většinou bývá, další řady jsou většinou slabší a slabší. První řada mě neskutečně bavila, seriál jsem si zamilovala, ale druhá byla už trochu průšvih. Naštěstí se ze seriálu nestal zbytečně prodlužovaný seriál a druhou řadou je ukončen. Konec obstojný, konec trošku klišé, ale dá se to odpustit. Nesmím zapomenou na skvělé hlášky a obsazení. ()

studentice

Tento serial se stal moji srdcovkou:). Je to takova typicka/netypicka romance plna humoru:). Doufam, ze natoci dalsi serii, protoze prvni skoncila vice nez zajimave:) ()

any_4

Pilot nie veľmi vydarený, no s pribúdajúcimi časťami to je čoraz lepšie a lepšie. Vynikajúce obsadenie, dej a humor. Nie je to zbytočne presladené, práve naopak, je to priam až neuveriteľne drzé. Britská hlavná postava s tým dokonalým prízvukom, cynizmom a úprimnosťou, ma dostala. Sympatické a chytľavé. ()