Nejsem do tebe blázen

• USA You're the Worst
USA, (2014–2019), 25 h (Minutáž: 21–35 min)

Tvorcovia:

Stephen Falk

Hudba:

Adam Blau

Chris Geere, Aya Cash, Desmin Borges, Kether Donohue, Allan McLeod, Todd Robert Anderson, Janet Varney, Brandon Mychal Smith, Darrell Britt-Gibson (viac)

Jimmy a Gretchen se seznámí na svatbě svých přátel. Přestože je Jimmy bývalým přítelem nevěsty a Gretchen nejlepší kamarádka její sestry, tak spolu stráví noc a začíná jejich vztah-nevztah... (TV Prima)

Alvin

Po čtyřech dílech vysí laťka stále vysoko. Gretchen sice ještě pořádně neukázala ani kozu, ale to se dalo čekat. Naštěstí vtipné hlášky zatím scénáristům nedošli. Jen doufám, že se to nezvrhne v nekonečné milostné tokání hlavních hrdinů. Velký potenciál vidím i v šíblém Edgarovi a "big mouth" Lindsey. ()

Isiala

Arogantný angličan a jeho vydanie v ženskom tele tvorí neskutočne zábavnú dvojicu, ktorú si nejde nezamilovať.Sú tak iní a predsa chcú zažívať rovnaké pocity, ktoré rozumovo odmietajú. Romantika bez romantiky, alá "You just spit on my vagina?". Takže nabrúsiť rozpoznávač sarkazmu a hurá do toho Najhoršieho (Worst). ()

Alisce

Tak jak to už u seriálů většinou bývá, další řady jsou většinou slabší a slabší. První řada mě neskutečně bavila, seriál jsem si zamilovala, ale druhá byla už trochu průšvih. Naštěstí se ze seriálu nestal zbytečně prodlužovaný seriál a druhou řadou je ukončen. Konec obstojný, konec trošku klišé, ale dá se to odpustit. Nesmím zapomenou na skvělé hlášky a obsazení. ()

studentice

Tento serial se stal moji srdcovkou:). Je to takova typicka/netypicka romance plna humoru:). Doufam, ze natoci dalsi serii, protoze prvni skoncila vice nez zajimave:) ()

any_4

Pilot nie veľmi vydarený, no s pribúdajúcimi časťami to je čoraz lepšie a lepšie. Vynikajúce obsadenie, dej a humor. Nie je to zbytočne presladené, práve naopak, je to priam až neuveriteľne drzé. Britská hlavná postava s tým dokonalým prízvukom, cynizmom a úprimnosťou, ma dostala. Sympatické a chytľavé. ()