Prezidentova dcera je zajata a uvězněna. Na její záchranu byl vytvořen speciální tým elitního ženského komanda... (TV Barrandov)

Naby odpad!

Překvapení večera: Thajský levoboček prezidenta USA Námět: postradatelní v sukni Zajímavosti: výstřihy Kulisy: krajiny z papíru Celkem: ztráta času ()

SkeeveTulp

To je tak blbý, až je to vtipný. Herecké výkony nic moc, dialogy občas jak z generátoru. Ale to obsazení. Vzpomínka na mládí, kdy by to ve videopůjčovnách šlo na dračku. Hvězdička navíc za Zoë Bell. ()

leonskennedy

Chlápci se samopalama místo střílení čekají až je zkope hnusná blondýnka,Cynthia Rothrock nic ze svého umění bohužel nepředvede a Brigitte Nielsen už má nejlepší dávno za sebou.Všichni tady píšou o ženským provedením Postradatelných,ale spíš je to osekanej Tucet špinavců akorát s ženskejma který neukážou ani kozy. ()

secko odpad!

Urážka všech béček. Opravdu jsem musel znovu zkontrolovat rok vydání, protože tohle je dílo odpovídající akčnákům točených dvacet let zpět. Bandička drsňaček jde zachránit prezidentovu dceru unesenou ženskou verzí scootera. V průběhu bojové scény typu deset lidí mě z metru nezastřelí. Christopher Ray by si měl najít jinou práci, tímhle tempem umře hlady. ()

Profík

Za dvě hvězdy jen tak tak, spíš z milosti, dělalo to Asylum a je to na tom bohužel příliš znát. Osazení není na takové béčko vůbec špatné a pro Zoë Bell mám slabost. Ta trochu film zachraňuje a troufám si tvrdit, že jako herečka má na víc, než na tohle. A je škoda, že ještě s Cynthií Rothrock v tomhle hrály, protože je to asi bude diskvalifikovat pro obsazení do Expendabelles nebo případných pokračování, což je mi u těchto dam opravdu líto. Ani ta Kristanna Loken jako akční hrdinka by nevypadala špatně v lepší produkci. Tady bohužel hrají ve filmu, který se bere vážně, ale přitom je občas nechtěně směšný až trapný. 30%. ()

coolsender

Jak jsem viděl madam Rothrock, tak mě to zajímalo, bo první akční, ale opravdu akční ženská a v té době i roštěnka 80tých let, panebože minulého století a po tak dlouhé době ... Za mě by to zasloužilo lepčejší hodnocení. Takové Expandebless v ženském provedení a myslím že šovinistický pohled to nezaslouží. Fajn, horší akce, možná ne až tolik zajímavé obsazení, příběh taky žádnej Di Caprio, vlastně je to o dost horší. Ale světe div se, bavil jsem se. Prostě oulet. A ty mladší tam sekundujou více než dobře. Za mě vosundesát, jako kráva ... Tohle je o relaxu u videa. Někdy prostě nepotřebuješ přemýšlet o každé větě z dialogu. O tom proč se děje to, co se právě děje v ději. V titulkách mohl být strip. Asi fakt krom 60ti leté Cynthie, ale to už je hodně subjektivní, takže asi tak, mno ... ()

Gmisiycs

Jedna hvězda za snahu, ale fakt jsem chtěl dát odpad. Kravský scénář pro krávy. To je zhruba obsah filmu. S Expendables to společného nemá nic. ()

PORTER44

Sice to bylo jak po příběhové stránce tak akčními scénami špatný ,přilákalo mě herecké obsazení starších hereckých legend C.Rothrock a B.Nielsen a ze všech to nejvíc slušelo K.Loken.Příběh dost ohraný na jedné straně jaké si ženské komando vybrané z vězenkyň které za svoji svobodu musí zlikvidovat padoucha,nejsměšnější mi připadalo že se při střelbě snad nikdo netrefil. ()