1. část: Píše se prosinec 1969 a na Jeremyho Sloana je toho už opravdu moc. V uplynulém roce přišel o solidní zaměstnání v respektované účetní firmě, a aby toho nebylo málo, také ho opustila žena Janet, která dle vlastních slov musí především najít samu sebe. Sečteno a podtrženo, nezbývá než přistoupit k radikálnímu řešení. Také je ale možné posedět s kamarády v hospodě a ono se uvidí.
2. část: Konec 60. let nezastihl Jeremyho Sloana v tom nejšťastnějším rozpoložení. Osud si však přál, aby to ještě nevzdával a pral se se životem dál. A skutečně, záhy po překonání kritického okamžiku přichází první dobrá zpráva v podobě nabídky místa suplujícího učitele. Situace se sice nevyvíjí tak docela žádoucím směrem, vše by ale mohla nečekaně napravit návštěva železářství. Zde totiž, kromě střetu s jedincem s mimořádně agresivním zažívacím problémem, Jeremyho čeká jedno zásadní setkání. (Česká televize)

Necrotongue

První epizoda mi představila tragikomickou postavu Jeremyho Sloana, o kterém jsem okamžitě věděl, že mi bude krajně sympatický. Tvůrcům se podařilo vytvořit fungující retro atmosféru šedesátých let, bavily mě i flashbacky z minulosti hlavního hrdiny a těším se na další díly. ()