Skupinka šiestich vnadných kaderníčok z Brooklynu sa rozhodla vypadnúť na víkend z mesta a spraviť si neviazanú dievčenskú párty. Ich cieľom je atraktívne Jersey Shore. Chybička sa však pritrafila a ubytovanie im spred nosa vytrhla skupinka iných zábavychtivých dievčat. Našťastie, strýko jednej z nich má neďaleko, v oblasti Pine Barrens, postavené prepychové sídlo s prekrásnym bazénom, ktoré je momentálne prázdne, a tak sa baby rozhodnú ubytovať v ňom. Keď sa im podarí v nočnom klube zbaliť päticu mládencov, vyzerá to na parádnu párty. Netušia však, že v ich blízkosti striehne na svoju príležitosť krvilačný vrah. (beso74)

Flipnic

Jo tak tohle byla paráda!! Půl filmu sem se válel smíchy !! Co tam ty vykozený štětky a nasvalení týpci předváděly ... testosteron pomalu kapal z obrazovky, vtípky super, i když tradičně buranský, ale od půlky to byl tak nečekanej masakr, že jsem se musel smát ještě víc !! KRV, KRV Miloš !!! Hekťáky krve !!! Uřezaný všechny co snad jde, kozy usekaný, tortura dvou týpků ve sklepě, řev, ječení a úžasná fresh stupidita, která fakt pobavila !! 3/5 a nedivím se, že dal někde 4* ... tohle se povedlo jako hororová oddychovka ... ()

Gilmour93

Jako by si moderátor Big Brothera Leoš Mareš obrátil kožich, nasadil Gandalfovu paruku a pomocí chladných zbraní vyvraždil osazenstvo studiové vily. Osazenstvo, jehož mužská část utrpěla opakované úrazy hlavy pádem činky při bench-pressu a ta ženská má mozek lehčí, než je hmotnost naneseného make-upu.. Debutant Tarnopol asi dobře věděl, že vzhledem ke svému talentu a finančním možnostem by klasickým slasherem díru do světa neudělal, tak to celé postavil na nadhledu a soláriové demenci. Suma sumárum krávy a volové jsou odvedeni na zasloužená jatka, přežije jen ten/ta nejchytřejší (a že je to těžký výběr!). Je bez diskuze, že hodně modelů reality show si o podobná zpracování hlasitě žadoní.. ()

eraserhead666

Ty největší piče, které si dokáže vaše mysl představit (a že to bude mít kurva těžké), se vydají na výlet. A tam je někdo začne kosit. Naneštěstí hrozně pozdě. Tohle měl být patnáctiminutový kraťas. Minuta na představení těch pipin, minuta na Rona Jeremyho a třináct minut čtvrcení těch pizd. Tak by to stálo za to. Více než posledních 20 minut ten film prostě nemá žádný smysl a je neskutečné utrpení na to koukat. Možná je ale má chyba, že jsem se na "ten humor" nedokázal naladit. 1.5* ()

Morholt

První polovina filmu lehce navnadí, ale vesměs to bylo jen o tom, jak se stádo extrémně vymaštěnejch krav baví s houfem excelentně tupejch debilů. Sice to občas nudilo, ale všichni byli tak kouzelně tupí, že to docela uteklo. No a pak v lesní chatce začal masakr, u kterého jsem se nadšeně plácal do kolen a vysmál se na pár dní dopředu. A samozřejmě potěšil Ron Jeremy. Guilty pleasure za 60%. ()

Kudly4

Povedený Slasher, který paroduje sám sebe. Než si Jersey Shore Massacre pustíte, nastavte si mozkové buňky na nejnižší stupeň, tak jako já a ve výsledku pak budete spokojeni. Dost jsem se i nasmál, jak moc debilně se postavy chovaly, ale to byl záměr režiséra, určitě. Nechybí zde nahota, teda vlastně kozy a Gore bylo překvapivě taky dobré. Za nejlepší scény považuji podříznutí krku v lese, scénu ve sprše (+ solárko alá nezvratný osud), robertka v oku a stodola. Příjemná blbůstka. (165. hodnocení, Full HD) ()