Vražedné práva

• Česko Vražedná práva (viac)
Krimi / Dráma / Mysteriózny
USA, (2014–2020), 64 h 27 min (Minutáž: 42–44 min)

Tvorcovia:

Peter Nowalk

Hudba:

Photek

Viola Davis, Billy Brown, Jack Falahee, Aja Naomi King, Matt McGorry, Karla Souza, Charlie Weber, Liza Weil, Conrad Ricamora, Alfred Enoch, Tom Verica (viac)

Ako sa vyvliecť z vraždy? Ako za zbaviť podozrenia zo spáchania zločinu, aj keď ste ho vykonali? To všetko vás naučí charizmatická právnička Annalise Keatingová, ktorá úspešne obhajuje aj tých najhorších zločincov. Jej lekcie na univerzite, kde prednáša, sú mimoriadne populárne. Ambiciózni študenti práva, ktorí praxujú v jej advokátskej kancelárii a súperia o prestížne miesta a lukratívnu prácu, sa však pripletú do škandálu s vražedným sprisahaním, ktoré otrasie celou univerzitou. A navždy zmení ich ďalšie životy. (TV Wau)

Recenzie používateľa KyoroChan k tomuto seriálu (3)

Season 1 (2014) (S01)

Seriály o vraždách či žánr Krimi je pro mě fuj fuj. Ale tohle mi sedlo, herci jsou skvělí a Viola naprosto brilantní! Mohu jen doporučit! ()

Season 2 (2015) (S02)

Seriál je čím dál lepší, druhá série nezklamala. Ale trochu se mi to vraždění začíná přejídat.. No naštěstí je to vesměs jedna vražda na celou sérii :) Ale tady se spíš řeší to, kdo postřelil tu Analýzu? Scénář je absolutně absurdní, ale funguje setsakramentsky skvěle! Gradace napětí, je dávkována přesně, až do posledního dílu! Ale přes veškeré drama, má seriál i úsměvné momenty, za což chci tvůrcům moc poděkovat! Nemohu jinak než 5* protože herci, kamera i hudba je výtečná! ()

Season 3 (2016) (S03)

Tak za mě jednoznačně nejlepší sezóna! Ty vole kdo toto celé vymyslel? :) Nestačím se divit a nemohu jinak než 5*. Děj je opět skvěle vyskládaný na kvalitních a uvěřitelných výkonech všech protagonistů. Hlavní postavy dostali více prostoru rozvíjet svou charakterovou linku. A díky tomu si mě naprosto získaly i ty postavy, které jsem doposud nemusel (Mikejla s Ešrem). Dramatické scény jsou fakt pecka a nejvíc jim tady opět vévodí naša Analýza(výtečná Viola Davis). Kamera i použitá hudba mi také opět velmi lahodí! A proto hodnotím tuhletu sezónu jako nejvíc nejlepší ze všech!❤️ (ale docela se teda hrozím toho, co nás ještě čeká a nemine v těch dalších třech 🙈🙃) ()