Thomick

Premisa Trying Again je až odstrašujícim způsobem banální, přesto sitcomem jen sotva dotčená: dva solidní upjatci se tu zkrátka pokoušej začít znova po aférce jednoho z nich, přičemž si jako hlavní bod agendy stanovili výběr novýho domku. Tim je na dostatek humorných situací veskrze zaděláno - se střídavym úspěchem se staví na dvojsmyslech či různých nedorozuměních, a i když "neherec z panelovek" Chris Addison občas solidně tápe, většinu dílů zdárně zachraňujou alespoň vyvedený pointy (incest!). ()

ReneeS

Na rovinu ... důvod, proč jsem se na to dívala, byl ten milý, pěkný, okouzlující, nešťastně zamilovaný doktor. Chvílemi se mi chtělo křičet "ženská, ty seš tak slepá a blbá až to bolí!". Takže koho tu máme krom sympatického doktora. Je tu přítel - nešikovný ťulda s divným kamarádem (podobnou, ale 10x vtipnější dvojku najdete v After You´ve Gone). Je tu přítelkyně - milá, ale to je tak všecko. Je tu spousta divných a ošklivých vedlejších postav - ti jsou fajn, vtipní, příjemně odlehčují křečovité scény hlavního páru. A tím jsme víceméně skončili. Zápletka s milostným troj/čtyřúhelníkem - ok. Konec - hmmm a takhle to končí? Bude druhá série? Chci vůbec druhou sérii? Přiznávám, ten konec se mi líbil. ()