Kancelář Blaník - Série 3 (2015) (séria)

Růžička a syn (S03E07)

(epizóda)

Vraťme se o rok zpátky. Vladimír Růžička odchází do nároďáku, ale nebaví ho to. Srdcař totiž potřebuje každodenní kontakt s hráči. Naštěstí zasahuje Tonda Blaník a dokáže to zařídit. Jenže letos se objevil ten zoufalý Palaščák. No jo, když chce kluk hrát, táta platí. A co když chce někdo hrát v nároďáku? A existuje někdo, pro koho neplatí, že zaplatí? (Stream.cz)

Jara.Cimrman.jr

"Nazdar, Růžine. Hele menší průser. Nějakej zbědovanej tatík si tě natočil, jak se bavíte o školným." Kauza Palaščák se mimořádně povedla. Tonda prostě řídí hokejový svaz, extraligu i nároďák a za všechno se musí platit. Mě to hrozně baví a paní Maruna se svým hrnečkem s kočičkou tomu dodala ty správné grády. ()

Necrotongue

Až bude Tonda Blaník vydávat své Best of, tato epizoda by v něm neměla chybět. Lenka sice odjela na mistrovství světa v aerobiku, ale díky tomu ji zastupuje paní Maruna, která Tondovi přinese namísto kávy čaj a bez váhání si dovolí použít hrnek s kočičkou. Tondův následný záchvat je vskutku epický a ještě navíc se řeší všech mudrců král. Paráda! ()