Andrej má problém. Lidi pomalu zjistili, že kuře za týden nevyroste a že ty agrofertí průmyslové chemické hnusy už nechtějí jíst. To je najednou samé bio, farmářské trhy, domácí strava, lokální produkty, sezónní zelenina. Tonda musí vrátit Andreje na výsluní potravinářského trhu... (Stream.cz)

Jara.Cimrman.jr

"Všichni dlabou tyhlety biopičoviny a ty jeho sračky už nikdo nechce." Pěstovat na poli jídlo je se v EU nevyplácí a Andrej potřebuje odbyt pro své dobroty. A jelikož jsou Tonda a Mňága se Žďorpem ve formě, tak si i já od tradiční české Babišky občas něco koupím. ()

Necrotongue

Tonda Blaník je opět v plné síle a kreativita celého týmu nezná hranic.Andrej Babiš potřebuje zvýšit obrat,přestože národ už pochopil,že kuře za týden nevyroste,naštěstí je snadné "vypůjčit" si od Kauflandu chytlavou melodii a od jiných firem nějaký ten obal a úspěch se už nedá zastavit. ()

Cheeter

Skoro jsem se dojel. "Žrádlo s příběhem." Jo jo, kam ten svět spěje. A přitom je pravda, že ty věci chutnají absolutně stejně, jen je jedno o dost dražší. A víc se rozčilovat radši nebudu. ()