Maso pro zámeckou paní

• Španielsko Killer Barbys (viac)

Známá rocková kapela se vrací pozdě v noci z koncertu domů. V pustém lese mají poruchu na autě, ale naštěstí jsou nablízku jednoho starého hradu. Ochotný správce hradu jim nabídne nocleh, protože tak pozdě v noci je oprava vyloučena. Nikdo z kapely však netuší, že právě přijali pozvání do pekla. Čeká je nejdelší noc v životě a kdo bude mít štěstí, tak se snad dožije rána. Na hradě totiž sídlí sám ďábel! Na to ale členové kapely přijdou příliš pozdě. (Vapet Production)

Asia_Power odpad!

Jesús Marjá ééé teda Franco, co to kurva bylo? Už jen ta debilní jména mě měla odradit. Silvia Superstar, Pepa Lópezů, Charlie Chaplin (ne tenhle ne) ... To se banda pornoherců a pornohereček rozhodla, že si po anální scéně dají pauzu a natočí horor, aby holkám před orální scénou vysmrádlo z huby. Výsledek se nedá nazvat jako úplně nepodařený...to by ho nevystihlo...totálně na piču ho vystihuje mnohem lépe, věřte mi já to viděla, já to zažila, já vím o čem kurva píšu a tohle fakt nejde ani v kombinaci s alkoholem, trávou a trojitou dávkou antidepresiv. Jak to mohlo nahrabat 19% to je pro mě větší záhada než ta v Blair Pitch... ()

darkrobyk

Hezký punkrockový videoklip! K tomu navíc úplněk, vytí vlků, mlha, hrad a mumie před rozkladem, kterou zachrání jen lidská krev (ale nepotřebuje jako Alžběta vysloveně panenskou). Něco nahoty (tentokrát je naplno ta mužská...) a ukřičeného sexu (s noži), rozkošné gore (nože, kosa, let z okna a především parní válec - ten byl fakt k popukání, tedy ten paňák naplněný vnitřnostmi) a opět všudypřítomná mlha. A také svíce, svícny a jeden menší výbuch. A ječící nahatá děv(k)a s uslintaným blbem s kosou v patách. Nejlepší je samozřejmě muzika! Ano, ptákovina, ale se slušným (místy) vizuálem a v kontextu všech odpadů pro mne zábavná. Běžný divák tohle dílko zřejmě (dle hodnocení) nevydýchá... ()

Campbell

No tohle byla ale sračka. Od Franca jsem čekal nenáročnou kravinu ale tohle bylo trošku moc, příběh je stupidní a v tomhle filmu se odehraje takovejch náhod že ani režisér nemohl myslet vážně že se tohle může stát. Ale i tak ten příběh není vyloženě zbytečnej. Co se mi na tomhle filmu jako jediné líbilo bylo to že se Franco pokoušel o atmosféru, která sice ne vždycky vyšlaale díky parádní mlze tu bylo aspon na co koukat, herci jsou extra špatní a hlavně hlavní hrdinka je šíleně otravná. nejvíc mě zaujaly ale rekvizity, proč když jeden magor sundá mrtvolu tak se ta mrtvola ne a ne hnout:-) A proč se hlavní hrdince neustále ohýbá nůž jako kdyby byl z papíru? Je to blbost na jedno zkouknutí a ani to za to nestojí. ()

dwbmb

Nemůže to být odpad, protože film rozhodně není zbytečný. Je to film tak moc tragický, že se od začátku do konce stěží přestanete smát. V kombinaci s naprosto nepovedeným českým dabingem je to jeden z nejzábavnějších filmů, na kterých jsem kdy v kině byl. Festival otrlého diváka 2014. Vhodné pro heterosexuálního muže: ano (slušná dávka full frontalů) ()

JASON_X

Vy všichni stádní trapáci ze stáda odpadářů - copak jste nevěděli na co jdete nebo co si pouštíte? Vaše cancy mají asi stejnou logiku, jako kdybyste si vědomě pustili porno a pak se pohoršovali nad tím, že se v něm furt šuká. Tohle je prostě nic víc a nic míň než punkovej... no dobře, spíš pop punkovej film. Partička komerčních punkovejch popařů si pro srandu, pro potěchu svých fanoušků a samozřejmě pro trochu merglí natočila levnej amatérskej pop horror sama se sebou v hlavních rolích a z tohohle hlediska jsem tedy aspoň já naprosto spokojenej. Dobrá muzika, tři hezký baby, nádherně mizerný triky i herecký výkony a tak bezostyšně blbej děj, až je zábavnej a roztomilej. Užil jsem si to skvěle. ()

• Původně se film jmenoval Killer Barbies, což je jméno skutečné punkrockové kapely, která hraje ve filmu, ale společnost Matell neumožnila použít jméno Barbie, na kterou má ochranou známku. Proto byl název filmu stejně jako veškeré odkazy na kapelu ve filmu změněny na Killer Barbys. K intervenci firmy Mattel nicméně došlo patrně až po natočení větší části filmu, protože lze často spatřit původní nápisy "Killier Barbies", ať již na automobilu, na bicích atp. (hladass)
  • Kapela Killer Barbies si musela po skončení natáčení pořídit novou dodávku, protože tu starou zničili v závěru filmu. (Xeelee)