Rodinná komédia rozpráva príbeh veľkomestskej puberťáčky a jej otca, nemajetného veterinára žijúceho na vidieku. Štrnásťročnej Viktórii, vyrastajúcej v prepychu, umiera pri nezmyselnej plastickej operácii matka. Viktória je zverená do opatery otca, s ktorým sa doposiaľ nestretla. Veterinár Jakub má rád svoj pokoj, pivo a nezáväzné flirty s peknými klientkami, ktoré so svojimi zvieracími miláčikmi Jakuba radi navštevujú. Jakubov život, život jeho sestry Heleny, ráznej starostky a tiež život celej dediny je narušený príjazdom Viktorky. Nevyhnutne dochádza ku konfrontáciám v priebehu rodinných rituálov aj v priebehu tradičných sviatkov, ktoré Viktória nepozná... (Continental film)

Lusyia

kdo sem píše že je to blbost, trapárna, neherecké výkony, tak ne není to pravda, film nebyl vůbec trapný, byl vtipný a perfektně zahraný. Hlavní herečka to skvěle zahrála a jak mluvila a u jejích ksichtů a hlášek jsem se fakt pobavila :D Celý film jsem se bavila a ve své podstatě viděla realitu která se kolem mne všude děje, je to tak :D A musím říct že ač jsem úplně normální holka, trošku jsem se v hlavní hrdince viděla a donutilo mne to k zamyšlení a poučení se :D Žiji v dnešní době která je takováto a vidím to...chce to ubrat...notebooky, internet, vše online, blogerky drogerky, zahleděnost sama do sebe a nepodstatných věcí,....poučení....fyzický kontakt je prostě nejlepší :D Jediná herecká postava která mi byla výsostně protivná je herečka u které se opakovaně potvrdilo že prostě neumí hrát ani pořádně mluvit a to je Hrachovcová, ta mi vadila. ()

Kofola55 odpad!

Ani nevím jak začít. Musím říct, že se raději koukám na staré české filmy, protože tam výkony jsou opravdu herecké i byť někdo z nich v tom vyučený nebyl. Dnešní generace herců a režisérů z naší republiky, by se opravdu měly učit. To co dnešní doba plodí za filmy a seriály je opravdu směšné. ()

Marty1905

Tento film je malím, ale trochu přehnanějším typem dnešních holek. Ze začátku byla hlavní hrdinka tak nesnesitelná, ale postupem filmu se stávala rozumnější. Na filmu je super to, že si její otec uvědomil, že mu na dceři opravdu záleží a dal jí to najevo. ()

AMINIA

Pro mě to byla příjemná podívaná. Líbí se mi, že se čeští tvůrci konečně nebáli zapojit do filmu trochu modernější formy, tudíž film zaujme i puberťáky, kteří se stejně jako Anička nemůžou odlepit od svých iPhonů a neustálým přidáváním příspěvků s hashtagy. Co mě mrzí je fakt, že se OPĚT ocitáme na vesnici mezi dobytkem, pivem a krávami, takže to nakonec vpadá jako zmodernizovanější Babovřesky s českou Paris Hilton uvnitř. Příběh nám už na začátku napoví, jak vlastně skončí, takže za mě dávám lepší hodnocení už z toho důvodu, že film nebyl až takovou fraškou, jakou bych z tohoto příběhu očekávala. ()

MMP

Tak jsem zhlédl další český film o venkově. Musím říct, že mě uspokojilo následné zjištění, že i zde má tak nízké hodnocení. V tomto filmu na diváka čekají extrémní představy o rozdílech mezi venkovem (burani sto let za opicemi) a městským životem (nepraktičtí šampónci), ohraný námět převzatý ze zahraničních filmu (rozmazlené děvčátko si zvyká na dědinu), mělké osobní charaktery a slabý scénář. Vlastně až na docela fajn herecký výkon mladé herečky Anny Kadeřávkové tu neuvidí nic, proč by se k filmu vracel nebo si jej alespoň pamatoval. Nevím, jestli náhlou změnou (prakticky trvající jednu noc) z rozmazlené a vyfintěné blogerky na hodnou a všemi oblíbenou dceru veterináře chtěl autor naznačit nejistotu z vlastní identity a emocionální labilitu teenagerek, ale já z toho byl docela zmatený. Napřed je protivná a rozmazlená, pak přichází náhlý zlom a je milá a přizpůsobivá, najednou si zase sedne na hřbitov a opije se slivovicí. Proč? Podle mě je zkrátka psychický vývoj hlavní postavy nepropracován, a tak je nadmíru obtížné se s postavou sblížit. I přesto, že její představitelka hrála snad nejlíp. Hodnocení: 15 % ()

curtys

Napriek tomu ze mnohy hodnotia film negativne ja sa k nim nepridam. Ako nenarocna oddychovka ked clovek s plnym bruchom kolacov a inych dobrot zasadne pred telku uplne super. Samozrejme nie je to nic prevratne ale je to svieze , vtipneprote pohodove.Podla mna mnohy uz proste cakaju z kazdeho filmu originalitu a aspon 3 nominacie na oscara. Nie vzdy je to vsak nutne. Aj na hercov sa vcelku dalo pozerat, jedina co mi vadila bola Vacvalova. /nastastie nemala vela priestoru / Ona ako moderatorka super ale herecka veru nie. Inak pohoda... ()

MirecRKK

film som videl 2x a bol som z neho nadseny :) od zaciatku do konca, zrejme tym ze som ho uz predtym videl som ocakaval ze 1. polovica bude menej putava a hoc som si to vobec nepametal tak mi to zrejme pomohlo si to uzit a velmi :) az sa cudujem ako som to mohol pred 2ma rokmi takto hodnotit: prva polovica filmu katastrofa hruza, ale zrejme pravdivy obraz dnesnych mestskych pipiek no mal som chut dat tomu odpad ale ked sa zacala spravat normalne nerozkazovat vsetkym a usmievat sa ma ten fim zacal bavit a ked si to tak nejako spriemerujem tak ta slaba 3ka moze byt nelutujem ze som ten fim videl, skoda ale tej poslednej vety vo filme ... jedine naozaj ta posledna veta vo filme trochu obmedzi ten velice pozitivny dojem ()

sara93 odpad!

Opravdu na hlavu postavený . Po dlouhé době jse zkoukla něco z české scény a bohužel to na mě udělalo spíše negativní dojem . Opravdu hloupoučký film . Aneb když se Češi snaží napodobit Ameriku . Aby česká holka nevěděla jak se slaví Velikonoce a ještě k tomu se ožere jen kvůli tomu , že jí o Velikonocích trochu zbičujou pomlázkou a polejou vodou ? Ne !!! Tohle opravdu není o dnešní české mládeži ( ani městské , ani o vesnické ) . ()

lenka1233

Adam Míšík zkrátka není dobrý herec naopak Anna Kadeřávková je takový nový objev.Film usuzuji jako 14ti letá holka ,která by i tak hlavní postavu Viki střelila mezi oči.Celkově to ale zase tak strašné nebylo i když některé ty "efekty" byli velice špatné.Je to tak 50 na 50...chvílemi strašné a chvílemi ne. ()

andy60

Sice jsem vydržel až do konce, ale na fanfáry to nebylo. Chvílemi jsem měl pocit, že v tom musel mít prsty Troška, jen ten svůj oblíbený babinec vyměnil za mladší žabky a tetky. Ten prvoplánový pokus o humor byl stejně příšerný jako herecké kreace Adama Mišíka. ()

tepok odpad!

Co k tomu dodat..."Herecké" výkony děs, scénář a dialogy šílené. Samý okatý product placement. Nesmyslné zařazení slovenských herců. ()

andydufrsn odpad!

Stále stejný příběh o sbližování dvou lidí, které k sobě zdánlivě nepoutá vůbec nic. Tenhle film ale není (v kladném smyslu) ničím vyjjímečný v záporném smysluje vyjjímečný vyjjínečně protivnou postavou Anny Kadeřávkové. Jestli si tvůrvi myslí, že takovýdle p..a by se dokázala sžát s vesnicéí tak by měli jít natáčet pohádky pro děti a nebo porno, tak je taky logika a realita až na stopadesátym místě! ()