The Offspring - All I Want

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
USA, 1997, 2 min

Dexter Holland

Hudení videoklip punkrockové kapely The Offspring je složen ze záběrů kapely a muže, který se vzbouřil proti společnosti. Video využívá psychedelické barvy a mladý muž se mezitím svléká a utíká městem. Na konci videa dorazí do pole a spadne do kaluže bláta. Mezi záběry kapely a záběry běžícího muže jsou staré, černobílé videoklipy z různých situací včetně cyklistického závodu, letadla narážejícího do stodoly a závodního auta bourajícího do davu. (Epistemolog)

Jara.Cimrman.jr

"Nechci toho moc, jenom nechci bejt ovládanej." Takhle se má prchat za svobodou. Tempo je zběsilé, song parádní a tak je mi zcela jedno skutečnost, že ten klip je jen podivný mix běhu, kapely, aut, letadel a poldů skákajících na pružinách. ()

MM_Ramone

Pieseň "All I Want" je v poradí desiata skladba zo štvrtého radového štúdiového albumu americkej hudobnej skupiny The Offspring. Album sa volá "Ixnay On The Hombre". Vyšiel štvrtého februára roku 1997 pod značkou vydavateľstva Columbia Records. Kapelu The Offspring považujem za priekopníkov kalifornského neo-punku. Majú moje sympatie. Rýchly, energický song "All I Want" je jeden z mojich najobľúbenejších. No a oficiálny videoklip, ktorý bol ku nemu natočený tiež nemá chybu. Dávam päť hviezdičiek. Ya, Ya, Ya, Ya, Ya... ***** ()

buchannon

Ya ya ya ya ya - takhle pekelně začíná nejlepší punkový song ever, od nej punkové skupiny ever, na nej punkovém albu ever (Ixnay on the Hombre). Neskutečně energický nářez (to snad uznají i ti, kteří tuhle skupinu nemusí), když jsem ho slyšel poprvé, hned jsem měl jasno. Vůbec nevadí, že je tak krátký, koneckonců můžu si ho pustit, kolikrát chci. Fajn, The Offspring - nej punková skupina, Green Day - na druhém místě... A Sex Pistols? Ti zajímají koho? Mě tedy určitě ne. ()

• Jak potvrzuje DVD „Complete Music Video Collection“, zpěvák kapely Melvins Buzz Osborne je ve videoklipu muž, který při hraní na klavír nosí masku. (Epistemolog)
  • Jde o nejkratší singl, který kdy kapela nahrála a vydala. (Epistemolog)
  • Píseň byla uvedena ve videohře „Crazy Taxi“ a v počítačové hře „Jugular Street Luge Racing“. V říjnu 2019 byla rovněž použita Wargamingem ve hře „World of Tanks“. (Epistemolog)