Dvaja agenti sú poslaní do tajnej väznice s názvom Death House. Oboznámia sa so všetkými výdobytkami modernej techniky, ktoré sú na mieste používané k vykonávaniu rôznych experimentov. Tieto technológie ale prestanú pracovať, keď príde k neočakávanému výpadku prúdu. Z väznice plnej najhorších kriminálnikov, ktorí kedy kráčali po povrchu Zeme, sa stane bojové pole. (Marceloo)

borec999

Malo to byť hororové Expendables a dopadlo to ako nepodarené béčko. Známych i menej známych tvárí z hororového žánru je tu požehnane, ale čo z toho keď vlastne každý je tu len na okamih a takmer nikto nemá vo filme zásadnejšiu rolu( možno s výnimkou Kanea Hoddera). Death House je ťažko béčkový, nízkorozpočtový a navyše vôbec nezvláda zrejme to najpodstatnejšie vo filme- gore scény. Pôvodný úmysel stojí za pochvalu, ale vo výsledku ani neviem či sa to dalo natočiť ešte horšie. 1* len za herecké obsadenie, inak nebolo naozaj z čoho brať. 10% ()

oveckaoa

Chlápek a ženská jsou na prohlídce jakéhosi zařízení kde se upravují vězni. Během návštěvy, ale dojde k sabotáži a oni se z tama snaží dostat a jelikož to vrchem nejde (nebo nechtějí) musí jít spodem kde jsou jacýsi vězni , kteří mají nadpřirozené schopnost a vypadají jako by si odskočily z Vetřelce. Ten film je divný od začátku do konce kdyby se to drželo jen té vzpoury bylo by to v pořádku, ale režisér tam pak začal dávat takové blbosti jako lidi vyslečené z kůže žeroucí maso, kteří křičí ´´Už nechceme být vysvobozeni,, a tím koncem to pohřbil úplně. Co se zdá dá ocenit je brutalita na, které se režisér vyřádil na to asi padl celý rozpočet takže scénář asi neměly tak, že zabezpečení v případě výpadku proudu spočívá v tom, že je tam zabije plyn opravdu originální, který si sami do sebe pustí dále z 5 vězňů , kteří jsou zde prezentováni jako nějací kingové umřou 2 na počátku vzpoury ostatní dva jsou úplně zbyteční a nic nepředvedou a pouze jeden se dostane až na konec a korunu tomu nasadí to, že vojáci nosí ty zbraně jako postižení a chlápek a ženská mají neomezenou munici do revolveru (pochopil bych kulomet nebo samopal, ale revolver) a v průběhu filmu ani jednou nenabijou a dokonce ani z těch zraní nelétají náboje (asi nějaký jiný typ zbraně). Je to lepší jak Baskin 40 procent . ()

George Stobbart

"Death House" predviedol takmer k dokonalosti dotiahnutú ukážku klamlivej reklamy, keď sa prezentoval ako ultimátny hororový projekt drsného názvu (ha-ha), so scenárom Gunnara Hansena (ktorému ale stvárnenie Leatherfacea automaticky nedalo kreatívny patent) a s plejádou expendables-of-horror mien (z ktorých má však väčšina kvôli rozpočtu len mini-cameo). A komu nebolo jasné, že pôjde o regulérne trashové béčko hneď, stačilo pozrieť na trailer neskôr. Ja ale nemám problém hodnotiť ho pozitívne, pretože som nereálne očakávania k tomu nemal a malým, nedotiahnutým, hororovým nonsensom nepohrdnem. Obzvlášť keď si to v hlavnej úlohe drží Kanea Hoddera a v niektorých momentoch ponúkne šťavnaté hororové výjavy. ()

pornogrind

Herecký obsazení je hodně nadupaný. O to větší je zklamání. Film je jasným důkazem, že ani obsazení hororových veteránů a legend vám nezaručí úspěch filmu. Většina z nich se ve filmu jen mihne, v tom lepším případě si jich užijeme jen pár minut. Děj je triviální což by mi až tak nevadilo kdyby příběh snímku tak nehorázně nenudil. Připadalo mi, že film má nejmíň dvakrát tak delší stopáž než je uváděno. To bylo fakt utrpení. S větším rozpočtem, lepším scénářem a daleko lepším režisérem než je B. Harrison Smith ( kterej nenatočil zatím nic koukatelnýho ) by to mohl být dobrej odvaz. Tohle je ale podle mě výsměch hororovýho žánru, kterej se jen snažil přiživit na známých hororových tvářích. Jdu blejt..... ()

*CARNIFEX*

Niekoľko "špičkových" aktérov, na úrovni "céčkového", filmárskeho levelu, sa ocitlo v tomto, vďaka podaktorým gore scénam, (nadnesene povedané) excelentnom exploitation, a tak je naozaj na škodu diváka, že sa "Death House", naplno rozbieha až v záverečnej polhodinke. Tak či onak, toto si aspoň priemerné hodnotenie v rámci subžánru, určite zaslúži .. ()

• Gunnar Hansen, jehož snem tento film byl a napsal původní scénář,  před natáčením zemřel, ale ve snímku se přesto objeví díky digitální technologii. (Raziel_cz)
  • Ranné verze scénáře obsahovaly scény a dějové linie původně určené pro sérii Saw. (Raziel_cz)
  • Tvorcovia sa inšpirovali filmom Expendables (2010), v ktorom spolu hrali osobnosti akčného žánru, takže sa rozhodli vytvoriť horor, v ktorom spoja čo najviac slávnych osobností z tohto žánru. (Marceloo)