iZombie

• Austrália iZombie
USA, (2015–2019), 49 h 50 min (Minutáž: 41–43 min)

Hudba:

Josh Kramon

Rose McIver, Malcolm Goodwin, Rahul Kohli, Molly Hagan, Nick Purcha, David Anders, Bryce Hodgson, Robert Buckley, Nora Dunn, Jenna Berman, Elysia Rotaru (viac)

Studentka medicíny, ze které se stává zombie, se snaží uchovat si svou lidskost tím, že jí mozky v márnici. Zjišťuje také, že má zvláštní nové nadání k řešení zločinů. (Netflix)

Recenzie používateľa Kimkong k tomuto seriálu (7)

iZombie (2015)

1. série - Veronica Mars jsem neviděl, tudíž srovnávat nebudu. Každopádně mě seriál trochu připomínal seriál Chuck. Hlavní hrdinka získává schopnosti dosti netradičním způsobem, a tím řeší kriminální případy. Podobné krimi seriály trpí na na nesourodý příběh napříč celou řadou, kdy je v pilotu určen nějaký problém, v průběhu série se jím zabývají málo nebo vůbec a na konci řady jej rozlousknou. Tady je samozřejmě také vidět epizodovost, kdy jednotlivé případy spolu nijak nesouvisí, ale hlavní problém, zombíci, je tu řešen stále a to hned několika postavami a z odlišných úhlů. Třináct dílů bylo akorát aby drželo tempo. Druhá série má určitě co přinést. Seriál jsem zkoukl za dva dny a uvažoval jsem i o 4*. ()

Zombie Bro (2015) (S02E02)

Zatím stále celkem dobré. Od prvního dílu se liší jen díky jinému mozku. Trocha kutí piklí záporáků, trocha filozofování v závěru jako v každí epizodě.. ()

Cape Town (2015) (S02E09)

Seriál dále slušně kombinuje prvky komedie, akce a romantiky. Jediné co chybí jsou výraznější momenty. Přesto, že se nedějí příliš velké zvraty, seriál má konstantní kvalitu a baví mě jej sledovat. Boss je vcelku zajímavý a unikátní superpadouch. ()

Salivation Army (2016) (S02E19)

Tento díl mě přišel ze všech z celé série nejslabší. Ten závěr mě nemile překvapil. Nějací starší zombíci a armáda? Blbost. Každopádně na další řadu se těším, kvůli akci mě tento díl připomněl seriál Chuck. ()

Season 3 (2017) (S03)

Seriál trochu ztratil dech, ale stále máme plno zajímavých mozků. Slabší je hlavní dějová linka rozšíření informací o zombie. ()

Spanking the Zombie (2017) (S03E05)

Tahle epizoda byla hodně našlápnutá. Liv to jako domině dost slušelo a ty právnický kecy tak síla. Celkově to byl přehled spousty postav z dřívějších dílů. ()

Kdo se vydá na Krypton?

Kdo se vydá na Krypton?

04.09.2016

Celovečeráky od DC teď možná trochu zaostávají za těmi od Marvelu, na malé obrazovce je ale situace opačná. Marvelu se daří jen u Netflixu a s Agent Carter a Agents of S.H.I.E.L.D zásadní úspěchy… (viac)

Constantine definitivně končí

Constantine definitivně končí

08.06.2015

Americké televize zruší každý rok řadu seriálů, které si nenajdou fanouškovskou základnu. Obvykle jde o zcela originální projekty, o to podivnější je tedy osud seriálového Constantinea. Momentálně na… (viac)

Televizi zatopí Lucifer

Televizi zatopí Lucifer

03.03.2015

Arrow, The Flash, Gotham, iZombie, Supergirl, Krypton, Titans... a teď Lucifer. Vydavatelství DC Comics možná prohrává bitvu o velké plátno, rozhodně vládne ale v televizi, kde se vysílá nebo chystá… (viac)