Čo ja viem

Slovensko, 2014, 80 min

Réžia:

Tomáš Eibner

Účinkujú:

Marcel Merčiak (moderátor), Adela Vinczeová, Martin Nikodým, Dano Dangl, Zuzana Smatanová, Ady Hajdu, Ján Kuric, Marián Miezga, Lukáš Latinák (viac)

Zábavno-súťažná šou aká na Slovensku ešte nebola. V štúdiu sa proti sebe postavia tri známe osobnosti Slovenska a 200 vysokoškolákov. Ich úlohou je odpovedať na nečakané a vtipné otázky a tým sa prebojovať do finále, v ktorom môžu získať zaujímavú finančnú výhru. Tá však nakoniec môže skončiť v rukách niekoho iného... Jedinečné je, že súčasne, v reálnom čase, majú možnosť na rovnaké otázky odpovedať vďaka špeciálnej aplikácii pre smartfóny a tablety aj diváci pri televízoroch. Konečne si môže aj divák vyskúšať, aké je to súťažiť v televíznej súťaži, a odpovedať takmer za rovnakých podmienok ako súťažiaci v štúdiu. Za svoju hru môžu získať zaujímavú cenu. (STV)

Jard

Je to fajn relácia. Škoda, že nie je z domácej kuchyne, ale aj tak v slovenskom prevedení možno hovoriť o dobrej zábave a získaní množstva vedomostí o rôznych veciach. Marcel Merčiak tam naozaj zapadol. 80 % ()

funesfilm

K uvedenému programu, som si nenašiel pravidelnú cestu asi aj kôli moderátorovi. Myslím si, že pán Merčiak patrí skôr za mikrofón a nie na obraz. Téma i spracovanie, sú aj napriek tomu určite obohatením verejnoprávnej televízie. Je len niekedy mätúce, ako sa striedajú slovenské celebrity z jednej televízie do druhej. To je však pravdepodobne údeľ za úzky mediálny priestor. ()

Monicina

Moderátor je dobrý, ale relácia je nuda. Po dvoch vzhliadnutí som to prestala pozerať. Teraz po čase som to znova pozrela - a opäť nuda. Mali by to nejako radiálne obmeniť. ()

dyxhgd

Kde jsou ty časy, kdy aby člověk mohl jít do vědomostní soutěže, musel něco vědět? Tohle je další šaškárna, kdy můžou povylézt hvězdičky, byť za hranicemi Slovenska neznámé. Co na tom, že kolikrát jsou tupý jak polena, hlavně že ty "známý" ksichtíky vydělávají...chybí mi Riskuj. ()