Avengers Přísně Tajné: Black Widow a Punisher

• USA Avengers Confidential: Black Widow & Punisher (viac)

Poté, co zasáhl do přísně tajné mise, je PUNISHER vzat do vazby AGENTEM S.H.I.E.L.Du a AVENGEREM, BLACK WIDOW. Na příkaz ředitele Nicka Furyho jsou Punisher a Black Widow posláni na misi, aby zastavili LEVIATHANA, světovou teroristickou organizaci, která plánuje prodat ukradenou technologii S.H.I.E.L.D tomu, kdo dá nejvíc. Teď musí samozvaný ochránce zákona a tajný agent spolupracovat, aby se tato technologie nedostala do nesprávných rukou. Osud světa a osud AVENGERŮ visí na vlásku. (Filmbox)

HiddenDragon

Nemuzu si pomoct, ale DC proste dela lepsi animaky. I pro nej sice pracuji Asiati, ale stale to pusobi tak nejak "zapadne". Marvel asi pokazde najme legii Japonciku, a tak se neni cemu divit, ze to pusobi uplne jako anime (podobne jako jejich "X-Meni" z r. 2011). Ne ze by to bylo uplne spatne. Animace je na dobre urovni, zvuky taky. Ale cele to pusobi jak jap. videohra s akci podbarvenou silenymi techno motivy ala "Devil May Cry". Navic ani oba hlavni hrdinove mi proste nesedi. I kdyz u nas nejsou tak moc znami, tak nejak se zde pocita s tim, ze divak vi, o koho se jedna. To by jeste nevadilo, ale zkratka tyhle "antihrdiny" typu Punishera nemusim. Vsechno jenom postrili a basta, a kdyz neco rekne...takovy Batman by si s jeho "cool" hlaskami moh utirat zadek. Black Widow (samozrejme s manga vzhledem opet) mne osobne taky neprijde zajimava a do pribehu navic vnasi celkem otravnou lovestory. I kdyz se tedy pribeh tvari celkem dospele a toci se kolem ovladani mysli a supervojaku, tahle "romanticka" linka mi to kazila. Ostatni Avengers se tu sice taky kratce objevi, coz je plus, ale jako celek se jedna hlavne o "bondovskou" spionaz po celem svete pod patronaci S.H.I.E.L.D.u. Nebyt te otravne muziky a telenovelovskych sekvenci, mohlo to byt i lepsi. Takhle to neustale pusobi jak videohra z Playstationu (osobne mi prisly nektere vizualy primo okopirovane z "Metal Gear Solidu" a dokonce "Final Fantasy" - to se mi u DC rozhodne nestava :) ()

jh666

Rozhodně jeden z nejlepších animáků od Marvelu. Japonská animace mi nevadí, navíc se podle mě od Rise of Technovore zlepšila. Příběh člověka dokázal udržet. Líbilo se mi, že v hlavní roli zde jsou postavy, které jinak hrají druhé housle, ale zase Avengers ve finálové bitce potěšili taky. Velmi dobrá byla i hudba a úvodní titulky patří k těm nejlepším, co jsem u animáku viděl. 84% ()

kulyk

Jako nevím, proč to pořád dělám. Snad touha přiblížit se mladé generaci i jinak, než v baloňáku s kapsami vyfedrovanými lízátkem a lentilkou, nebo cože.... Tak jsem si zase pustil hýrou komick. A je to blábol, nečekaně, že. Mám-li se pokusit o nezaujaté hodnocení, pak snad takto: film je animovaný, a to barvičkami. Prakticky z celého spektra, na pixelkách se potěšitelně nešetřilo. Vystupují v něm postavy, které se opakovaně objevují i v jiných ,,dílech" s podobnou tématikou. Díky tomu si jedinec, postižený obdivem k márvelovskému světu, může užít celou řadu hravých a propracovaných odkazů, hlášek a přesmyček. Za vznikem stojí japka, tudíž se potěší i pohledem na žertovnou obrookou figurku teenagerského vědce, hýkající v rytmu manga, logikou vzešlou ze psí prdele a jedním, dvěma velkoduchými proslovy o prdu. Přeji mu příjemnou zábavu a minimum šikany při dospívání. Debilovi. ()

BreHas26

Anime nemám rád, ale tenhle filmek se hned zařadil mezi mé oblíbené. Punisher je moje velmi oblíbená postava a Black Widow také. Oba dva jsou taky důvodem, proč jsem se na AC:BW&P musel hned podívat (teď zkusím ještě dohnat Iron Mana). Animace pěkná, příběh hodně dobrý, hudba je OK, Black Widow a Punisher jsou super. Málo chybělo do plného počtu. P.S.: Kdyby byl v takovém podání animovaný film o Punisherovi se stejným dabérem, tak by to bylo super, protože Punisher tady vede. ()

Ratemus

Jeden z nejlepších animáků Marvelu, ani mi tak nevadí ten asiatskej look, je to takové temné a funguje to. Punisher jako moje nejoblíbenější postava Marvelu splnuje veškerá má očekávání, je to prostě řízek. Avengers ke konci potěší a Stark výborně hláškuje. Kresba je příjemná a děj nenudí, více takových filmů. ()