Avengers Přísně Tajné: Black Widow a Punisher

• USA Avengers Confidential: Black Widow & Punisher (viac)

Poté, co zasáhl do přísně tajné mise, je PUNISHER vzat do vazby AGENTEM S.H.I.E.L.Du a AVENGEREM, BLACK WIDOW. Na příkaz ředitele Nicka Furyho jsou Punisher a Black Widow posláni na misi, aby zastavili LEVIATHANA, světovou teroristickou organizaci, která plánuje prodat ukradenou technologii S.H.I.E.L.D tomu, kdo dá nejvíc. Teď musí samozvaný ochránce zákona a tajný agent spolupracovat, aby se tato technologie nedostala do nesprávných rukou. Osud světa a osud AVENGERŮ visí na vlásku. (Filmbox)

Terva

PUNISHER - Hrdina nebo vrah? Blac Widow a Punisher v jednom příběhu s akcí od Avengers. Kreslené s citem pro detaily, dobře namluvené, Český dabink také ujde akorát, že příběh je plný klišé a vypadá strašně jednoduše. V podstatě je to jen příběh ala komiks na pokračování. CITÁT - Je třeba dodržovat pravidla......... Při akčních scénách hraje mnohdy tak monotonní hudba, že jsem u toho pomalu usínal. Teprve s příchodem Iron Mana se začalo něco dít a příběh vyprodukoval i pár dobrých hlášek. CITÁT - Jsem rád, že jsi stejný bručoun jako vždycky.......... Finální bitva je bombastická, ale nezachrání, to co bylo před ní. ()

KoRner

Veľmi tupý príbeh obalený do pekného anime hábu v japonskom štýle. Romantika s Black widow je takmer neznesiteľná s patetickými dialógmi, našťastie je tam častejšie Punisher, ktorý je fakt zaujímavá komixová postava. Rozpoltený drsniak, ktorý masakruje nepriateľov, nepozerajúc na to, že komixoví hrdinovia (ale aj záporáci) proste nezabíjajú. Soundtrack je akoby vystrihnutý z 80tych rokov, gitarové sólička a tak... a to osobne môžem, celkom sa to k atmosfére filmu hodí. ()

kulyk

Jako nevím, proč to pořád dělám. Snad touha přiblížit se mladé generaci i jinak, než v baloňáku s kapsami vyfedrovanými lízátkem a lentilkou, nebo cože.... Tak jsem si zase pustil hýrou komick. A je to blábol, nečekaně, že. Mám-li se pokusit o nezaujaté hodnocení, pak snad takto: film je animovaný, a to barvičkami. Prakticky z celého spektra, na pixelkách se potěšitelně nešetřilo. Vystupují v něm postavy, které se opakovaně objevují i v jiných ,,dílech" s podobnou tématikou. Díky tomu si jedinec, postižený obdivem k márvelovskému světu, může užít celou řadu hravých a propracovaných odkazů, hlášek a přesmyček. Za vznikem stojí japka, tudíž se potěší i pohledem na žertovnou obrookou figurku teenagerského vědce, hýkající v rytmu manga, logikou vzešlou ze psí prdele a jedním, dvěma velkoduchými proslovy o prdu. Přeji mu příjemnou zábavu a minimum šikany při dospívání. Debilovi. ()

jh666

Rozhodně jeden z nejlepších animáků od Marvelu. Japonská animace mi nevadí, navíc se podle mě od Rise of Technovore zlepšila. Příběh člověka dokázal udržet. Líbilo se mi, že v hlavní roli zde jsou postavy, které jinak hrají druhé housle, ale zase Avengers ve finálové bitce potěšili taky. Velmi dobrá byla i hudba a úvodní titulky patří k těm nejlepším, co jsem u animáku viděl. 84% ()

liquido26

Marvelu se prostě daří víc ty hrané filmy, než animáky. Tady tento není špatný, ale bohužel je příliš obyčejný. Spojení Black Widow a Punishera je určitě zajímavé, ale 80ti minutýový příběh se bohužel celkem vleče a nenabízí nic dalšího zajímavého. Anime animace se u některých postav (jako ten geek Amadeus) moc nepovedla. A sama Černá vdova místy vypadala v obličeji jako někdo z Pokemonu. ()