Skryté vášně

• USA Jazmin's Touch
všetky plagáty
Pornografický
USA, 2010, 25 min

Půvabná sexuální diva Jazmin má neobyčejnou schopnost probudit ty nejtajnější touhy v každém, na koho se podívá. Tyto touhy ale umí také splnit... (oficiálny text distribútora)

castor

Erotický večerníček pro ročníky 1944 a starší. Nebo pro ty, kterým ještě nebylo dvanáct, ale asi ani tam by tohle neuspělo. Dráždivé vakuum, ve kterém se představují kozaté nuly, o které v jiné produkci nikdo ani nezavadí. Předvádí děsně „sexy“ věci s nesmyslným komentářem, žádná lechtivost, živelnost, hravost – a kupříkladu scéna (když jsem náhodně přepnul), kdy se ve vaně kroutí nahá buchta, najednou se z ní vynoří dva metrosexuálové (asi profesionální potápěči) a začnou ji hladit a polévat vodou (na ramena, na břicho).. paráda!! ()

Noviik odpad!

V době mistrovství světa ve fotbale je třeba krátit si čas mezi zápasy. Tímhle ale ne, raději si pusťte poctivé porno... ()

Lukoboss odpad!

Na tohle snad člověk nemůže narazit jinak, než že z nudy projíždí programy TV... a stačí opravdu malá chvilka na to, abyste zjistili, že je to totání a nesmyslnej blábol tenhle rádoby seriál. ()

Johny303

Příběh to žádný nemá a když to tedy nemá žádný smysluplný ani nesmysluplný děj, čekal by člověk, že to bude sázet alespoň na pořádné vzrůšo pro hladové oči nočního mužského publika, jenže ono to žádné pořádné vzrůšo není a nechá to spolehlivě chladným i sebevětšího nadržence... ()

Yarwen

Natočili dvě hodiny stopáže a rozložili to na třináct půhodinových dílů - ano, všechno lze vidět zhruba třikrát. Jedna hvězda za Jasmínin zadek. ()

Wowo

Ve me teda Jasmina touhu nevyvolala, leda slzy nad timhle filmarskym skvostem... Inu.. po fotbalove lize mistru neni radno proklikavat porady, ale radsi jit spat! 1 hvezda za pekny zadky. Amen. Po filmarske strance? Odpad! ()

t.b.kat odpad!

No to si děláte prdel :-):-):-) Něco tak neskutečně stupidního jsem dlouhá léta neviděl. To by uspalo i půlročního kojence :-) ODPAD ()