Gordon s Bullock majú za úlohu odhaliť identitu samozvaného pomstiteľa, ktorý sa zameriava na skorumpovaných občanov Gothamu. Zbavuje sa ich originálnym spôsobom, pripúta ich k meteorologickému balónu a vyšle ich k nebesiam. Otázkou zostáva, či je záhadný pomstiteľ skutočným zločincom. Oswald Cobblepot sa vracia do Gothamu. Začne pracovať v reštaurácii Dona Maroniho, úhlavného nepriateľa Dona Falconeho, a čoskoro si získa jeho náklonnosť. (TV Dajto)

TheFilmThief

Gordon je 100% kladná postava, slouží v zkorumpovaném srdci strážců pořádku a určitě stojí za obdiv, kolik toho unese. Na druhou stranu má luxusní byt, hezkou přítelkyni a válečné zkušenosti. Žije si opravdu dobře (velký rozdíl oproti Nolanově Gordonovi), takže jeho neuhasitelná žízeň po dobru nejspíš pramení z jeho materiální zajištěnosti a vědomí, že někteří takové štěstí nemají. ()

Necrotongue

Na rozdíl od předchozí epizody mě tentokrát případ s meteorologickými balóny bavil, ještě lepší ovšem bylo sledovat pokračující vývoj Oswaldovy osobnosti. Jistě bych si bez problému našel důvody, proč ubrat nějakou tu hvězdičku, ale potom, co jsem v poslední době viděl z produkce Marvelu a DC, se mi nechce. ()

mourek10100

Řekl bych, že třetí díl mě vyloženě bavil jen proto, že se odehrává v oblíbeném světě a čerpá z oblíbené mytologie. Po řemeslné stránce nic extra, ale oproti jiným paskvilům nabízí alespoň nějaké individuality, které potěší. U mě jmenovitě samozřejmě Selina a Bruce s Alfredem, což sou pro mě nejsympatičtější vedlejší postavy. Fish Mooney mi nevadí, ale ani nijak extra nebaví, spíš mě ve trojce bavil hlavní případ s Balloon-manem, to celkem šlo, až na to, že se z něj vyklubal divnej týpek, co vypadal hubenější :D A jsem hodně zvědavý, jestli do příběhu výrazněji zasáhne Maroni, protože se tvůrcům povedl výborný casting, když obsadili David Zayase. Skvělý krok. ()