Vražda bezdomovca privedie detektívov Gordona s Bullock na stopu únosov detí bez domova. Jednou z dievčat, po ktorej únoscovia pasú, je tiež Selina Kyleová zvaná Cat, ktorá je zároveň svedkyňou vraždy manželov Waynových. Oswald Cobblepot, ktorého život detektív Gordon ušetril, sa uchýli do prívesu za mestom a potajomky snuje plán svojho veľkolepého návratu do Gothamu. (TV Dajto)

mourek10100

Naprosto mě dostal Alfred a líbí se mi, že postavu pojali jinak než doposud. Sean Pertwee je neskutečně charismatický člověk a věřím mu každé slovo. Jinak, Penguin je super, ale u mě i nadále vede Selina (sry Cat) a Bruce, ačkoliv linka s Cat mě příliš neoslovila (ty dva únosce bych nejraději profackoval), stále žeru, jak pojala Camren tu postavu (ačkoliv mě trošku zklamal hojně využívaný fakt, že starší herci hrají mladší postavy a měla by hrát minimálně 15ti letou)... Gotham mě baví i po druhém dílu a fakt jsem zvědavej, jestli si nastavenou laťku podrží i nadále, ()

Joker99

"Viděla jsem, kdo skutečně zabil Waynovi. Viděla jsem ho jasně jako den." Linka s únosci byla trochu nudnější. Nebýt Alfreda dal bych asi jen 3 hvězdy, ale to, jak ho pojal Sean Pertwee je senzační. V Temném Rytíři to byl spíš takový starší strýček, ale tady se umí i dobře porvat. ()