Súboj dvoch spriatelených národov Čechov a Slovákov, ktorý po dvanástich kolách spozná víťaza. Show novej moderátorskej dvojice Martina Dejdara a Michala Hudáka každý týždeň preverí schopnosti oboch národov. 30 zástupcov z každej krajiny - a medzi nimi 6 celebrít - si zmerajú sily nielen v inteligencii, ale tiež vo vedomostiach a v náročných úlohách. Každý týždeň iný tematický test, ktorý vás neuspí matematickými hádankami. (oficiálny text distribútora)

brzozin odpad!

Další stupidní kokotina pro bezmozky, kteří potřebují nějak zaplácnut čas u telky v mezičase mezi návratem ze šichty a odchodem do postele. Je vidět, že televize potřebují nějak levně vyfutrovat v prime time ten zbytečný mezičas mezi reklamami. A vysílat donekonečna Ordinaci taky nejde, že. Jen jedna otázka mi vrtá v hlavě. Jaký má smysl měřit IQ dnešních celebrit. ()

bobin odpad!

Prima naštěstí už tuto debilitu přesouvá na noční vysílání. Už bylo načase ! Totální trotlovina s hulákajícím Dejdarem je bez vtipu, bez nápadu a v ničem neupoutává. Tomuto trapasu předpovídám bleskový konec. ()

walkingdead odpad!

Béčkové celebrity (v lepším případě) se střídají v dalším rádobyzábavném pořadu z dílny TV Prima. Čím dál víc jsem přesvědčený, že tištěné televizní programy budou už brzy povinně obsahovat varování Ministerstva zdravotnictví, že dlouhodobé sledování vlastní tvorby televize Prima může vést k těžké mentální retardaci. Speciálně tento pořad je vhodný asi jen pro fanatické obdivovatele Dejdara. ()

landavid odpad!

Souboj narodu a laska, sex??? Scenarista by zaslouzil narvat venusiny kulicky omotane ostnatym dratem do ritii!!!!! Tak asi tak. Jdu si pustit porno s plejtvakama a karetama ktery natocili lachtani pod nazvem Souboj moří!!! ()

mikehoblog

No.....když přehlídnu otravnou "zábavu", otravné "hosty" a otravné "moderátory", takový malý domácí přemejšlení a dohadování se o správných odpovědích má něco do sebe. xP ()

barneybishop

Přiznejme si, že tohle je nebýt Dejdara ještě větší odpad. Každopádně za Dejdara a za zajímavé otázky, když přehlídnu blbé vtípky a nastavené otázky s odpovědmi tak špatně, že dojde čas dřív než si je stihnete vůbec dočíst.... 2* ()

Majka105

Chcela som vidieť Mira Nogu po dlhom čase v telke tak som si to zapla, no dopozerala som to ale len kvôli nemu ... keby tam aspoň tie hlúpe reklamy neboli :( a tie otázky to co za somari vymýšľali...ach strata času. .. jedna * za nogu a druhá za hudáka ()