„Ať se stalo cokoliv, mohli jsme se spolehnout na Wellse. Teď jsou ale všichni pryč.“ Tým se loučí s Wellsem. Díky zprovoznění umělého Zdroje rychlosti má Barry zpět rychlost a získal také superrychlé myšlení. Navíc je schopen předpovídat budoucnost. To ho postupně celého ovládne až tak, že ho bude muset jeho vlastní tým zastavit. (Varan)

Dave12345678

Tato epizoda byla opravdu úžasná. Líbilo se mi vidět Barryho s velmi rychlým mozkem, jeho souboj se členy svého vlastního týmu byl parádní. Připomínal mi trochu Thinkera ze čtvrté série, akorát se superrychlostí. A Killer Frost jako speedster? Wow. Iris je zpátky v normálním světě, ale není na tom úplně dobře. Otázkou zůstává, jak to bude se Singhem a Kamillou. Světu byla odhalena pravda o Evě a já se těším na finále, kdy Mirror Mistress konečně ukáže, čeho všeho je schopna. No a ten konec byl už jen třešnička na dortu. Moc se těším co bude dál. 93% ()

Polgedney

Tahle epizoda byla super, po dlouhé době byl Barry doopravdy užitečný a měl svojí schopnost z komiksů, škoda že to měl jen na epizodu, protože je jasné, že by proti němu nikdo neměl šanci. V podstatě za epizodu vyřešil to, co řešili většinu minulý série. Škoda, že teď už tu schopnost nejspíš nikdy mít nebude a zase bude k ničemu. ()