Extrém

Slovensko, 2003

Účinkujú:

Andrej Bičan

MichelSmith

Pekné spomienky,vracajú ma do čias ked bolo po obede ešte čo sledovať a mať chuť to sledovať,hneď by som sa tam vrátil a zostal aspoň pol roka každých 6 mesiacov... ()

kamil.i

Svojho času mimoriadne uletená a originálna televízna zábava. Absolútny brainwash stojaci na počiatkoch JOJky, ktorému najviac prospelo, keď postupne vypúšťal pôvodnú dramaturgiu o extrémnych videách a stavil čisto na Bičanovu improvizáciu. Nepíšem tu o plnohodnotnej televíznej zábave typu vedomostných súťaží, ale o nezakalenej recesii postavenej na jedinečnej Bičanovej exhibícii :) ()

RigorMortis

Andrej tu bol patrične uletený, Extrém som proste miloval. Miestami (alebo väčšinou?) úplné blbosti, ešte si pamätám jeho zakopanie pod zem alebo napchatie do chladničky či "remake" Godzilly s dvomi japonskými hosťami priamo v štúdiu. Nechce sa mi veriť, že od jeho odvysielania už ubehlo 12 rokov. ()

wilczo2

Myslím, že Extrém zasiahol Bičana v životnej forme... tematicky zamerané týždňovky - pamätné zakopanie Andreja do zeme a pamätná týždňovka o ohni, keď sa nechal zapáliť, prípadne hodil piráta do plechového kýbla so slovami "fire in the hole!"... vtedy si ma Bičan definitívne získal :D ()