Jimmy je frustrovaný ze svého omezeného pracovního prostředí. Kim se snaží ze všech sil dostat ze dna HHM. (AMC Czech)

antolikopoli

Pred kritikou by som rád vytiahol na svetlo podarený koniec ktorý bude zďaleka najlepšou scénou tejto časti. Okrem toho ma diel unavoval. Teším sa až nebudem musieť počúvať nudných právnikov a dej sa začne rozvíjať do hlbšej krimi. Moje očakávania boli že uvidím viac špinavého vyjebanca a menej tuctového kravaťáka. 3* ()

ALIENka_

Díl úplně o hovně, celou dobu se řeší jenom jak se Kim snaží dostat z nějaký díry kam ji dostal Jimmy a shání nějakej dobrej deal pro HHM. A to je prosím dámy a pánové vše, sakra ty to ale kurva protahujou. Ještě k tomu sem dali nějakou strašně otravnou ženskou, která se, jak se obávám, bude držet Jimmyho zuby nehty ještě nějakou chvíli. No netřeba říkat, že mě neskutečně sere, a to tady byla teprve tak 10 minut. Hodnocení: 5/10 ()

mourek10100

Vskutku nic extra, až na to, že je to prostě silný televizní nadprůměr. Ve smyslu nějakého parádního eventu se přímo nabízí mluvící a chodící Salamanca. Seriál ale má co dohánět aby dostihl kvalit Breaking Bad, hlavně co se týče nějakejch mind fuck zvratů a událostí, co by vyrazily dech. ()