Telefonát do firmy Palm Coast Sprinkler spustí osudový řetězec událostí. Poslední podvod se Genovi vymkne z rukou. (Netflix)

Honza.Hlavac

Musím jen říct jak většina zde ze laťka se zvyšuje vic a vic a nemuzu uvěřit jak vince giligan dokáže využít každé jedné informace která byla v BB tak aby seděla v BCS a nebylo to vůbec nesmyslné či plytke . Moje hodnocení nemůže být jiné než 5/5 . Těším se jak tohle finále skončí . Please give EMMY this amazing actor (Rhea Seehorn) ()

jirikzaboj

Vrátka se nám pomalu uzavírají a jediný cíl je právě celý seriál a příběh ukončit náležitě. Je dost zajímavé, že jsem celou dobu čekal na to, jak skončí finále před BB a až při posledních epizodách je mi jasné, že se máme těšit na to finále po BB a já se z toho sakra těším. Epilog je dost natahovaný, ale oprávněně. Propletený napříč sériemi s bolestmi, které postavy prožily vyplouvají znovu na povrch a jde z toho cítit mrazivá nostalgie. Well done ()

Mitin

Díl bylo absolutně bolestivé sledovat, nicméně taková je realita. Tragický a pomalý konec Saula je doopravdy jeden z nejsmutnějších příběhů. Nikdy se mi nestalo, že by mě seriál rozbrečel 4 díly po sobě. Sledujeme uzavření pro všechny zbývající postavy a hlavně ty postavy, se kterými jsme si vytvořili ten největší vztah. Pozorovat jejich tragický konec je bolestivý a smutný. Je více než jasné, že konec Saula nastane příští díl. Vince G. má určitě připravené něco, co bude hodné finále celé série BB, El Camino a BCS, na což se neskutečně těším. ()

ALIENka_

Zrovna když jsem si myslela, že víc depresivní už šestá série bejt nemůže. Po dlouhý době jsme se konečně dočkali Kim, ale nebylo to žádný šťastný setkání, se Saulem si už nemají co říct, podepsali rozvodový papíry a to je všechno. Kim vede obyčejnej život a skoro to vypadá, že stará Kim ani neexistovala. Řekněte, co může bejt víc depresivní? Úplně ztratila šťávu, dřív byla odvážná, drzá, nebála se stát si za svým názorem, teď svůj názor radši ani neříká a drží se v pozadí. Doufala jsem, že se dozvím, o čem tehdy mluvili v tý budce, ale teď když to vím a jak to dopadlo... Jimmy si aspoň zanechal svůj smysl pro humor. Kim ještě k tomu sžírá pocit viny za Howardovu smrt. A ta scéna v tramvaji. No, do prdele... Nejhorší jsou ovšem ty nový vlasy. To je hřích. Kde je culík? (ಥ_ಥ) A po Geneovi jdou ještě k tomu policajti. Docela ironie, že dřív obelhával důchodce a teď ho napráskala stará babča. Nikdy nepodceňujte důchodce. Hodnocení: mám podezření, že konec bude pěkně hořkosladkej/10 ()

Sum.Yung.Hoe

Kim a Jesse v spoločnej scéne.  Dvaja vedľajší hráči v príbehoch o antihrdinoch, ktorí sa ocitli na morálnom úpadku, a hoci Kim ani Jesse nie sú sami nevinní, skončia negatívne ovplyvnení a na konci seriálov Better Call Saul a Breaking Bad sú na tom v konečnom dôsledku horšie, ako keby sa so svojím hlavným partnerom nikdy nestretli. ()