Scenár:
Jin-woo ParkHudba:
Jay KimEpizódy(20)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
-
Episode 17 (E17)
-
Episode 18 (E18)
-
Episode 19 (E19)
-
Episode 20 (E20)
Obsahy(2)
Po útěku ze Severní Korey se Park Hoon stává špičkovým chirurgem v Jižní Koree a touží se znovu shledat se ženou, kterou zanechal ve své zemi. (Netflix)
Hrajú
Jong-seok Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Neoui moksoriga deulleo (2013) (seriál)
Tajemná zahrada (2010) (seriál)
Příští kapitola: Láska (2019) (seriál)
Se-yeon Jin
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gaksital (2012) (seriál)
Bon Eogein (2020) (seriál)
Gwaenchanha, appa ddal (2010) (seriál)
Hae-jin Park
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Nappeun nyeoseokdeul (2014) (seriál)
Jigeumbuteo Syotaim! (2022) (seriál)
So-ra Kang
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Deurim hai (2011) (seriál)
Misaeng (2014) (seriál)
Osudové přátelství (2015) (seriál)
Ho-jin Cheon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Dong Yi (2010) (seriál)
Nunui yeowang (2006) (seriál)
Siti hyunteo (2011) (seriál)
In-gi Jeong
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Dong Yi (2010) (seriál)
Tajemná zahrada (2010) (seriál)
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
Gook-hwan Jeon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Láska padá z nebe (2019) (seriál)
Nain : ahob beonui shiganyeohaeng (2013) (seriál)
Gaksital (2012) (seriál)
Yong-geon Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Joogoonui taeyang (2013) (seriál)
Popelka a čtyři rytíři (2016) (seriál)
Arangsaddojeon (2012) (seriál)
Jeong-woo Choi
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Yeonae shidae (2006) (seriál)
Siti hyunteo (2011) (seriál)
Chanranhan yusan (2009) (seriál)
Hae-jun Park
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Bubueui segye (2020) (seriál)
Arthdalská kronika (2019) (seriál)
Siljongneuwaleu M (2015) (seriál)
Ji-yeong Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Neoheedeuleun powidwaetda (2014) (seriál)
Baempaieo geomsa (2011) (seriál)
Dakteo yibangin (2014) (seriál)
Il-hwa Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Kimgwajang (2017) (seriál)
Yawang (2013) (seriál)
Sang-joong Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Siti hyunteo (2011) (seriál)
Nappeun nyeoseokdeul (2014) (seriál)
Goong (2006) (seriál)
Ji-hee Seo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Slunce a Měsíc (2012) (seriál)
Nae ireumeun Kim Sam-sun (2005) (seriál)
Dakteo yibangin (2014) (seriál)
Jae-won Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gaksital (2012) (seriál)
Bimileui seob (2017) (seriál)
Joogoonui taeyang (2013) (seriál)
Sang-ho Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Království zombie (2019) (seriál)
Siti hyunteo (2011) (seriál)
Geomsa peurinseseu (2010) (seriál)
Bora
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Hwayugi (2017) (seriál)
Dakteo yibangin (2014) (seriál)
Naeidneun gangnammiin (2018) (seriál)
Dong-joo Hwang
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Dakteo yibangin (2014) (seriál)
Myeong-ryeol Nam
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Kávový princ (2007) (seriál)
Misaeng (2014) (seriál)
Seonggyoonkwan seukaendeul (2010) (seriál)
Bo-mi Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Gugaui seo (2013) (seriál)
Baramui hwawon (2008) (seriál)