Ban Ji Yeon je úspěšná devětatřicetiletá reportérka, které její kolegové přezdívají „Čarodějnice“. Při snaze odhalit pravou tvář populárního herce se dokonce převlékne za středoškolačku a pak vezme kolo malému dítěti. Při tomto incidentu potká pětadvacetiletého Yoon Dong Ha, který záhy přijde o střechu nad hlavou, a tak se nastěhuje ke svému kamarádovi Yong Soo Chulovi. Kolegové se chtějí Ji Yeon pomstít, a tak se ji chystají ztrapnit pomocí Yong Soo Chula, ale Yoon Dong Ha ji zachrání. I následující den mají Ban Ji Yeon a Yoon Dong Ha na sebe štěstí, nakonec se začne schylovat k vášnivé noci, ale pouze do chvíle, než Ji Yeon zjistí, že Dong Ha je o 14 let mladší. (andiek05)

Vardara

Teda já se bavila, často jsem se přistihla, že se přihlouple culím, ba dokonce směju. A ta scéna na začátku, když se Ji Yeon nalila a utíkala před Yoonem, tak to byl výborný výkon. Až na poslední díl (kde se snad prostřídalo vše, co bývá pro poslední díl korejských seriálů typické) jsem se nesmírně bavila. Ústřední dvojice výborná. Kromě toho super ujetý Yoonuv kamarád, úžasná máma hlavní hrdinky a ještě úžasnější kámoška. Musím se ale přiznat, že jsem často sledovala rty Jeong-hwa Eom a přemýšlela, jestli to s tím botoxem trošku nepřehnala, ale na druhou stranu jsem jí i obdivovala za to, že dokáže tak dlouho chodit v těch vražedných botách – já bych si na nich asi způsobila otřes mozku, protože bych vymetla všechna futra... Jinak super seriál, doporučuji v případě, že nepotřebujete sledovat něco, kde se moc brečí, nebo usínat s bolehlavem. ()

jarah

Tento seriál trhá na kusy akékoľvek konvencie a snaží sa podrobiť skúške spoločenské predsudky. Otázkou je, či je to naozaj tak alebo ide iba o zbožné želanie produkcie. Vsadím na to to druhé. Fyzický vek protagonistov je vyvážený psychickou vyrovnanosťou. V tomto prípade výborný výber predstaviteľov, v ich príbehu štrnásťročný (v skutočnosti devätnásťročný) vekový rozdiel nie je výrazný a pôsobia spolu celkom prirodzene. Plastickí chirurgovia sú umelci. Park Seo-joon je od mladého veku zrelý herec s nenapodobiteľne prirodzenou mimikou a gestikuláciou, a pôsobí viac dospelo ako množstvo jeho starších kolegov. V každom prípade som sa celkom pobavila. Možno nie na komicky nastavených scénach, pretože som tá, ktorej smiech sa ozýva, keď je kino ponorené do ticha. Kto má rád rozprávky s dobrým koncom si príde na svoje. ()

mrtvej pes

První polovina obstála o něco lépe než druhá. Začnu zápory. Zhruba od devátého do čtrnáctého dílu děj zpomalí, aniž by zhoustnul. Seriál tím na chvíli ztratí ten spád, sladkost a originalitu, pro kterou jsem si ho zpočátku oblíbila. Poslední dva díly naštěstí opět stoupnou na kvalitě a nechají diváka se pousmát. Pozitiv je tu pak určitě víc. Začátek je pecka. Humor, ať situační, konverzační nebo zvukový, mi sednul hned. Obě postavy jsem si zamilovala už v první minutě. Kdykoliv se ti dva sešli na scéně, nešlo odtrhnout oči; málokdy se stane, že mají mezi sebou dva herci tolik chemie, když mluví i mlčí. Rozdíl čtrnácti (a mezi herci devatenácti) let tu vůbec nehrál roli - nepřišlo mi ani jednou, že by on by byl moc cucák a ona "stará". (V jednom z prvních dílů je asi nejlepší a nejautentičtější milostná scéna, kterou jsem kdy v korejském seriálu viděla. To samé můžu říct o všech polibcích.) Dál bych ráda vyzdvihla vedlejší postavy a jejich vývoj. Začnou jako vystřihovánka - myslíte si, že přesně víte, co z nich vyleze, a ono vás to převeze a nakonec na sebe vezmou úplně jiný tvar. Po dlouhé době je mi zkrátka po dokoukání dobře. ()

EsterH

Na začiatku trocha bláznivé (prezlečenie do školskej uniformy, jazda na bicykli, veštica), ale inak sa na to veľmi dobre pozeralo. Nevadilo mi, že reportérka by v skutočnosti mohla byť matkou Yoon Dong-Ha. Jeong-hwa Eom som videla na rozdiel Seo-Joon Paka hrať prvýkrát, ale podľa môjho zoznamu asi nie poslednýkrát :D Zostala vo mne pekná hlavná myšlienka, že pravá láska je nesebecká a praje tomu druhému, aby bol šťastný. ()

xxxLussyxxx

Mám ráda korejské seriály, protože v nich je vše - romantika, drama a humor, ale tohle teda nechápu co to bylo?? Hlavní herečka totálně nesympatická, vedlejší herci nic moc, romantika žádná slava- mezi hlavními postavami to jiskřilo pomálu a děj wtf? Nezáživné, divné a humor? Jen v trochu se Špenátem, jinak děsná nuda a místy jsem dost přetáčela, hlavně ke konci, abych zjistila jak to dopadne a ještě ani konec se mi nelíbil. Dokoukala jsem jen díky  Seo-joon Parkovi, ten dokáže zahrat vše a krásně se na něho kouká. Jinak škoda času. Tohle mě fakt zklamalo. ()

• Na soundtracku k seriálu se podílel i představitel hlavní role Park Seo-Joon, který nazpíval píseň „Come To My Heart“. (Roby)