Když se její osobní i profesní život nachází v troskách, Elise (Grace Helbig) přijímá práci poradce ve svém starém letním táboře. Zde se znovu setkává se svými odcizenými kamarádkami (Hannah Hart, Mamrie Hart), které také navštěvovaly tábor a nikdy neodešly. Když je budoucnost tábora v ohrožení, tři kamarádky se musí sjednotit, aby tábor zachránily, a změní tak navždy směr svých životů. (Vanes)

Domec

Milej, predvidatelnej a pomerne zabavnej film. Pokud obcas navstivite youtube, tak jste urcite nejmene na jednu z tehle holek narazili. Jsem rada, ze presly z vblogu do vetsich projektu a treba nas jeste necim jednou prekvapej. ()

Lenny.M

Poměrně delší dobu tohle trio sleduji na youtube a naprosto je zbožňuji, tudíž jsem si nemohla nechat ujít jejich větší projekt, který se rozhodně povedl. Předvídatelná komedie, která je ale mnohem koukatelnější než některé nové hollywoodské trháky, takže na sobotní večer jako dělané. ()

Marqta

Neměla jsem tušení, že bude tenhle film plný lidí, které už nějaký ten pátek sleduji na youtube. Ze začátku se to tvářilo zajímavě, ale postupně to zapadlo do předvídatelných klišovitých kolejí trochu romantické trochu komedie s trochu hodně průhlednými "zápletkami". Škoda. Tenhle film doporučuji jen za situace- že jste nesnesitelně unavení, ale z jakéhokoli důvodu nejdete spát, jste-li fanatický fanoušek všech vlogerů z youtube, nebo pokud vás právě podvedl snoubenec a nevíte co dál se svým životem. Jinak raději ne. Tím nemyslím, že je snímek nekoukatelný propadák, ale jednoduše to není ani nic dvakrát zábavného, originálního nebo promyšleného. Hodnocení kdesi lehce nad jednou hvězdičkou. ()

fox_karol

The holy trinity nemůže nikdy zklamat. Nečekala jsem oscarový film, čekala jsem oddychovou komedii, kterou si pustíte, když máte hlavu plnou starostí, přesně to jsem dostala, navíc okořeněnou o miniroli Sawyera Hartmana, co víc si přát. God bless Mamrie, Hannah a Grace. ()