Kim Soo Hyun má úspěšnou kariéru, úžasného manžela Han Ji Hoona a krásnou malou dcerku Han Saet Byul. Její život se převrátí naruby, když Saet Byul unese sériový vrah, a následně policie objeví holčičku mrtvou. Soo Hyun se s tím nemůže smířit, a tak se pokusí utopit. Když opět procitne, zjistí, že se vrátila 14 dní předtím, než došlo k incidentu, při kterém ztratila to nejdražší na světě. Policie ani manžel jí tuto historku nevěří, takže se pouští do pátrání sama, aby zachránila svou dceru. Ale není jediná, kdo se vrátil. I soukromý detektiv Ki Dong Chan má naději, že zachrání život sobě i své rodině. (andiek05)

Krysap

Tomuhle rikam napinavej serial.. neslo prestat koukat. Jenom ten konec mi prisel ponekud divnej a to dite mi uz taky lezlo na nervy. Ale jinak slusna jizda! ()

Pethushka

Chtěla bych toho tolik říct, ale nějak mi při tom nadšení došla slova. Zkrátka jde o napínavý seriál s krimi nádechem, který diváka chytne a nepustí. A pokud jste z těch, co si u sledování občas popláčou, je možné, že dojde i na slzy. Stejně jako scénář je silné i herecké obsazení. Kim Yoo Bin, která ztvárnila malou Saet Byul, byla naprosto úžasná. Občas jsem až nechápala, jak to mohla ve svém věku tak výborně zahrát. Bo Young Lee v roli její mámy byla zase konečně hrdinka, do které jsem se dokázala úplně vžít a chápala jsem všechny její činy. O nic slabší nebyl ani Cho Seung Woo v roli Dong Chana a jeho bratr a synovec. Před těmi za jejich výkony opravdu smekám, protože ne každý dokáže tak přesvědčivě zahrát mentálně zaostalou osobu. Shin Goo tu měl sice menší roli, ale i tak jsem se utvrdila v tom, že je to neskutečně charismatický herec a po roli dědečka z Thank you u mě dál zůstává srdcovkou. Takže když to shrnu, God's gift je prostě jeden z těch, které MUSÍTE vidět. A negativa? Konec nebyl úplně podle mých představ a po dlouhé době jsem si u něčeho říkala, že klidně mohli ještě aspoň jeden díl přihodit. Ale já mám bujnou fantazii, takže jsem si finále vysvětlila po svém a jsem spokojená. Téměř celých 5*. ()

Zelilu007

Hlavní hrdinka byla absolutně úžasná. Bo-yeoung Lee svou roli zvládla nanejvýš skvěle. Každé její slovo, mimika, panika, mateřská láska, nelze jí to nevěřit. Hrozně moc jsem si oblíbila policajta ve výslužbě. Samozřejmě i Saet Byul (to jméno už nikdy nezapomenu), mne se svým hereckým výkonem velice překvapila. Zajímavou postavou byl i zpěvák ze skupiny Snake. Korejci se v posledních letech zlepšili v psaní scénáře. A i když už trochu postrádají roztomilost s komediální stránkou (výjimkou je Modern Farmer), tak si vzpomenu na větu co říkal polda Saet Byul "Moje nevěsta je velice chytrá". Seriál mne od počítače nepustil a hodlal mne pustit, až už jsem to dokoukala. Vydařené dílko z Jižní Korei. ()

Mkqp

Ti kteří čekají, že návrat v čase o 14 dní zpět se nějakým způsobem vysvětlí, tak ať na to rychle zapomenou, protože zápletka je pouze o tom, zjistit kdo stojí za záhadným únosem s úmrtím malé Saet Byul , jenž se staly a díky výše zmíněné události teprve stanou a odhalit něco víc než se zprvu zdá. I přes 16 téměř hodinových dílů, není v žádném z nich hluchého místa a není dílu, v němž by chybělo napětí. To se dokázalo držet stabilně, od prvního až po poslední díl ve velmi silné intenzitě a nebýt práce, tak je všechny zhlédnu za 1 den. V “Shinui Sunmool - 14il“ se objevuje spousta informací a korejských jmen v malé časové prodlevě, takže jsem měl občasný problém utřiďovat myšlenky s jejich pevnější fixací v hlavě, protože jsem mezi díly neměl téměř žádnou přestávku. Těm co si chtějí z tohoto seriálu odnést co nejvíce a rádi nad případy přemýšlí, vřele doporučuji, si průběžně projíždět nasbírané informace, ať si nemusí jako já místy říkat: „v jaké scéně jsem to jen slyšel?“ ■ Scéna na střeše neupřesněného domu, při níž byl mohutný déšť (zasvěcení určitě budou vědět) byla jednoduše řečeno “Awesome“. Další věc, co mě zaujala, tak věta: „držíš se všech ran, které ti rozervali duši“. Krásná filosoficko-psychologická věta. ()

Tyckin

Solidní krimi/drama kde o napětí vážně není nouze, velmi emotivní scény rovněž nechybí, v tomhle Korejci opět dokazují, že je to jejich parketa. Herní výkony hlavních hrdinů netřeba moc rozebírat, kvalita jak se sluší a patří, zejména pak náš bývalý detektiv dokáže velmi solidně pobavit. Ale i vedlejší role jsou obvykle podané dobře, v tomto ohledu žádné stížnosti. Příběh je pěkně napsaný a snad až moc spletitý, někdy jsem se v těch jménech lehce ztrácel :-) Bohužel zhruba od půlky začala jít výborná úroveň lehce dolů a čím dál častěji se objevovaly nelogické situace násilně posunující už až absurdně zašmodrchané události dál a dál, ale konec vše vysvětlí a dá divákovi možnost se nad tím vším hlouběji zamyslet – kam až může vést špína jež se vždy točí kolem moci a peněz. Závěrečný díl by snesl o pár minut prodloužit, bylo to moc našlapané a působil až useknutým dojmem když skončila poslední scéna. 81% ()

Petfruf

Zvláštní seriál. Akční stránka, kdy se pátrá a odhaluje, je vyvažována humorem a dojemnou linkou, což sice ze začátku funguje, ale časem spíš ruší. Čím vyšší číslo epizody, tím víc se vše zamotává, co zamotává - sukuje - navíc i s logickými chybami. Není to zas tak složitý příběh, ale to, že se neustále daří zlé stránce být o krok napřed je skoro k uzoufání neuvěřitelné. Klidně by mohlo být dílů méně a příběh čistší. Hlavní postavy jsou skvělé, už pro to se vyplatí seriál vidět. Za konec bez obvyklého korejského potoku slz dávám hvězdu navrch. ⭐ ()

Giggs

Absolutne dokonaly serial so skvelym scenarom a vybornym vykonom Bo-yeong Lee. Nelogickosti absolutne minimum, a skvele premyslene. Bomba. ()

mrtvej pes

Po solidně vystavěném a spletitém ději useknutý konec opravdu zamrzí. Vůbec by nevadilo, kdyby pár kliček ze scénáře ubylo a divák dostal jednodušší, ale úplný celek. ()

EsterH

Veľmi sa mi to páčilo. Kašľať na to, že návrat v čase nebol vysvetlený, bavilo ma všetkých 16 dielov.. všetko sa postupne rozmotávalo a zasa viac zamotávalo. Bolo to napínavé aj zábavné. Ahjussi aj ahjumma hrali výborne, len mi chýbal do úplnej blaženosti záver, či žili spolu šťastne až do smrti :D ()