Réžia:
Joon-hyeong LeeScenár:
Seong-hee YoonHrajú
Ji-hye Wang
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gaeineui chwihyang (2010) (seriál)
Boseuga dallajyeotteoyo (2011) (seriál)
Minyeoui tansaeng (2014) (seriál)
Chang-wook Ji
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Hojič (2014) (seriál)
Ki hwanghoo (2013) (seriál)
The Worst Evil (2023) (seriál)
Soo-jin Park
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Nae yeojachinguneun gumiho (2010) (seriál)
Radši kluci než kytky (2009) (seriál)
Yiootjib kkotminam (2013) (seriál)
No-min Jeon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Nain : ahob beonui shiganyeohaeng (2013) (seriál)
Gaksital (2012) (seriál)
Segajisaek pantaji - banjieui yeowang (2017) (seriál)
Hang-seon Jang
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Jeppangwang Kim Tak Goo (2010) (seriál)
Omangwa pyungyeon (2014) (seriál)
Padam padam ... keuwa keunyeoui shimjangbakdongsori (2011) (seriál)
Kwang-soo Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Dong Yi (2010) (seriál)
Siti hyunteo (2011) (seriál)
Hwarang: Květinoví rytíři (2016) (seriál)
Eun Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Maerineun wibakjoong (2010) (seriál)
Goong (2006) (seriál)
Keonbbang seonsaengkwa byeolsatang (2005) (seriál)
Shin-hye Hwang
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Producenti (2015) (seriál)
Yeong-kwang Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Hwaiteu keuriseumaseu (2011) (seriál)
Sarangbi (2012) (seriál)
Pinokio (2014) (seriál)
So-yeong Park
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Sesang eodiedo eobneun chakhan namja (2012) (seriál)
Jung-eui Noh
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Deurim hai (2011) (seriál)
18 Eogein (2020) (seriál)
Pinokio (2014) (seriál)
Do-yeon Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Daejanggeum (2003) (seriál)
Haideu jikil na (2015) (seriál)
Seong-hoon Park
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Královna slz (2024) (seriál)
Sláva (2022) (seriál)
Ssaikopaeseu daieori (2019) (seriál)
Mi-ja Sa
Južná Kórea
Si-woo Park
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Samchongsa (2014) (seriál)
Sesang eodiedo eobneun chakhan namja (2012) (seriál)
Bameul geotneun sunbi (2015) (seriál)
Chaebin
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Toowikseu (2013) (seriál)
Romaenseuka pilyohae (2011) (seriál)
Tae-boo Nam
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Pasukkun (2017) (seriál)
Nappeun nyeoseokdeul (2014) (seriál)
Dakchigo kkotminnam baendeu (2012) (seriál)
Kwang-je Choi
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
Deo paekiji (2017) (seriál)
Jae-moo Oh
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Jeppangwang Kim Tak Goo (2010) (seriál)
Poolhawooseu take 2 (2012) (seriál)
Won-suk Park
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Woonmyungcheoreom neol saranghae (2014) (seriál)
Choegoui sarang (2011) (seriál)
Moje (2021) (seriál)