Komediálny príbeh nakrútený podľa knihy Chada Kultgena sa venuje závislosti na internete. Film sa začína rozprávaním o satelite Voyager a následne nám predstaví niekoľko príbehov o tom ako internet ovplyvňuje naše životy. Ide o skupinu stredoškolákov a ich rodičov, ktorí sa snažia zorientovať v tom, ako internet zasahuje do ich vzťahov, spôsobu komunikácie, milostného života, aj do toho, čo si o sebe samých vlastne myslieť. Film sa zameriava na sociálne fenomény dneška, ako videoherná kultúra, anorexia, nevera, honba za slávou a šírenie nezákonného obsahu na internete. Všetky postavy  a ich vzťahy prechádzajú rôznymi skúškami a divákom sa tak predostiera pestrá škála možností a ciest, ktorými sa ľudia vo svojich životoch uberajú. (TV JOJ)

Modano

Skvěle ztvárněna dnešní moderní doba, která se vyvíjí neuvěřitelně rychlým tempem. Natočit to o dva roky déle, tak se nám asi zježí chlupy i na zadku. ()

Sejkorka

Pomalejší rozjezd, člověk si musí zvyknout na zvláštní styl filmu, kde je hodně z děje řečeno esemsekami, videoklipy apod. Ty SMS nejsou přeložené, tudíž je třeba umět anglicky a stejně se člověk ve všem nevyzná. To by nešlo ani v češtině, ty různé teenegerovské zkratky apod. .. Jsou tu dobré herecké výkony - ať už dospěláků Adam SandlerJennifer GarnerRosemarie DeWittJudy Greer,, i mládežníků , z nichž je pro mne známý pouze  Ansel Elgort,  Zajímavá je Elena Kampouris,.tady hraje naivní anorektičku a o tři roky později v Before I Fall obtloustlou sociopatku. Film tematizuje sociální fenomény dneška, jako jsou videoherní kultura, anorexie, nevěra, honba za slávou a šíření nezákonného obsahu na internetu. ()

mart93

Tak půl filmu jsem si říkal že je to docela originální ale že budu přísnej a dám jen 3 hvězdy, protože tomu něco chybí.. Ale jak se to chýlilo ke konci tak to chytalo grády a tak dávám 4. Asi si ten film hned zítra znovu poustět nebudu ale nemusel by vás zklamat ()

peproch

Miluju tenhle typ filmů a tenhle film taky. Odiealizovává dospeláctví a rodičovství a ukazuje, jak stejně náchylní k závislostem a neohrabanosti jsme jak děti tak i dospělí, ačkoli se snažíme na sebe machrovat. ()

lineker

Reitman se nás milou formou snaží umravnit v závislosti na sociálních sítích a interaktivitě obecně. Kéž bychom si z toho něco vzali. ()

Co chystá Jason Reitman?

Co chystá Jason Reitman?

10.05.2016

Po Děkujeme, že kouříte, Juno a Lítám v tom patřil Jason Reitman mezi nejobletovanější mladé režiséry. Po Znovu a jinak, Prodlouženém víkendu a Mužích, ženách a dětech už mu ale tolik lidí nevěří.… (viac)