Noc hororožroutů

(relácia)
Horor / Súťažný
Česko, 2014

Horor film TV vyhlašuje soutěžní přehlídku nezávislých hororových filmů.
Přehlídky se může zúčastnit každý tvůrce se svým krátkometrážním filmem. Snímky zařazené do přehlídky budou vysílány od 13. 2. 2014 vždy třináctého dne v měsíci v pásmu nazvaném Noc hororožroutů. Pásmo bude reprízováno během následujícího víkendu. Snímky do soutěže lze zasílat od 13. 1. do 13. 5. 2014.
Filmy se budou ucházet o hlavní Cenu Nosferatu, kterou udělí porota (složení poroty bude oznámeno do konce února 2014), a o Cenu diváků. O té rozhodnou diváci prostřednictvím hlasování na Facebooku.
Cena Nosferatu bude udělena 13 . 6. 2014. Představuje finanční podporu ve výši 20 000 Kč pro další snímek autora, jehož film zvítězí. Autor obdrží tuto částku po dokončení snímku, který bude Horor film TV koprodukovat. (oficiálny text distribútora)

SOLOM.

Jsem rád, že jsem se tohoto projektu mohl zúčastnit coby jeden z porotců. Těch patnáct přihlášených amatérských snímků mělo různou kvalitu, ale přežít se dali všechny ve zdraví. Takže nesouhlasím, že v současné době není v České republice naprosto nikdo, kdo by uměl natočit alespoň trochu kvalitní amatérský horor, jak tvrdí předešlý komentář. Narazil jsem tu na několik velice povedených kousků z nichž bych chtěl vyzdvihnout především Třídu smrti a Karbon. Lukáš Bulava i Pavel Soukup již několikrát ukázali, že jsou přínosem pro naší scénu. A společně s nimi i řada dalších. ()