ZOH 2014 Soči: Otvárací ceremoniál

(relácia)
  • Česko ZOH 2014 Soči: Slavnostní zahájení (viac)

Přímý přenos zahajovacího ceremoniálu Zimních olympijských her v Soči. (Česká televize)

Wacoslav1

Ty vole poserte se všichni zasloužilí antikomunisti. Ta hysterie co se tu zvedla mi přijde až k smíchu. Kurva lidi tady jde o sport a ne o politiku, pokud jste to náhodou nepochopili. Mám vytáhnout všechny kontroverzní země který kdy pořádali olympiádu? A nebo radši ne jebu na to a vy by jste měli taky asi takhle. Jinak očekávaná pompéznost v Ruském podání. Je na tom vidět, že to asi fakt tu miliardu stálo a co jako?! Jsou to vaše prachy nebo moje? Nejsou tak to neřešte. Prostě tu jenom předvádíte jednu velkou pózu. Pokud vím tak nám už Rusáci dluh vrátili a prostý občan ČR z toho stejně uvidí leda tak velký hovno. Jinak jak už jsem uvedl prachy z toho cejtit jsou byla to jedna velká naleštěná show, ale nějaký hlubší smysl nebo originalitu jsem v tom nenašel. Těžko to nějak hlouběji rozvinout prostě jsem se u toho nenudil, ale že by mě to nějak uchvátilo to se taky říct nedá. Na oko docela pěkná podívaná nic víc v tom netřeba hledat. A z politikou mě vyližte prdel. Pokud vím tady jsme na filmové databázi pokud jste si toho teda náhodou nevšimli...60% ()

Peytl

Jdu se radši vožrat, nejsem zvědavý na kýč jak píč (miliarda sem, miliarda tam, oheň na střeše), nehledě na to, že jsem homosexuální fanoušek Pussy Riot nenávidící vše na východ od Pelhřimova, zdrávstvujtě. Ovšem jsem rád, že jsem se dnes ráno díky KGFD dozvěděl o učinkujících hvězdách, jako se Nikita Michalkov, Vladimir Putin, Anna Netrebko, Vladislav Tretiak, Vanessa Mae, Zdeno Chára, Miloš Zeman, Sergej Bezrukov ...si děláte prdel, ne? G jako Gulag na vás. Mimoúdem, smí se napsat Putin je čurák?...tak tedy, Putin je čurák!!! Ještě dovětek pro místní vysoce intelektuální rusofily, vyližte si prdel, hlavně pan gulah, ten mě opravdu pobavil, čest kokoti.......... tak mě napadlo, když je dnes už 18.3., pořád má někdo chuť fackovat zlé komentátory v kontextu s Ukrajinou, u pravoslavné prdele, to snad ne!!! ()

lillien

Velkohubost velké země zůstává, hajzli nesplachují, voda teče jen studená a ještě rezatá, řidítka na erárních kolech v olympijské vesnici nedrží. No ne, že bychom na to u vás nebyli zvyklí, soudruzi. Zahajovací ceremoniál až na malé výjimky rozvleklá nuda za miliardu. Píčoviny máme za sebou, tak honem narvat EPO do žil a hrňte to do nás. Dál, více, rychleji. To zas bude dojebaných kolen.. ()

Abes

Хоpоший церемониал ( + ) úvodní azbuka, většina projekcí, české, francouzské, u.s. kombinézy, medvěd levhart zajíc ( - ) pouťové barvičky v pasáži s Chrámem Vasila Blaženého, německé nanukové kombinézy, irské IRA kombinézy, to s gulagy Černobyly Staliny a Spilbergy jakože sranda ale mínusko i pro vás ()

Marek1991

Rusofóbia je asi nejaká choroba, lebo aby niekto odsudzoval otvárací ceremoniál Olympíjskych hier tým, že mali ukázať vraždy a negatíva a chcel by politizovať šport, súčasné kapitalistické Rusko prirovnáva k socialistickému, tak to je skôr na návštevu doktora, ale čo sa divím, keď toľko ľudí čerpá informácie len z hlavného prúdu masmédií. Vždy to bolo o zábave, o pozitívnych momentoch z histórie, o inšpirácii, o tom dobrom, čo by sme si mali pripomínať a na tom stavať, o relaxe, o stretnutí sa ľudí z celého sveta, o mieri a porozumení. Takéto podujatia súvisia aj s veľkými výdavkami a to že do zvyšku sveta sa neinvestuje je hanba, no nemalo by to spolu súvisieť, iste prehnané pompéznosti sú možno zlé, aj keď som už počul aj také myšlienky, že do chudobného sveta nezasahovať, nielen že nekolonizovať a nedrancovať, ale ani nedotovať niečo, čo by sa rozkradlo a nedovoľuje postaviť sa takým krajinám takzvane na vlastné nohy, aj keď ja som za to, aby sa podporovali aspoň verejné statky, nemocnice, či školy, takže mi to príde ako schválne rýpnutie si do Rusov a keci o Putinovi si niektorí nechajte pre seba, vaša osobná nenávisť sem nepatrí. Až na tu jednu chybičku to bolo famózne vizuálne a hudobné divadlo, ja som celkom spokojný. Osobnosti histórie a súčasnosti s veľmi pekným zapálením olympíjskeho ohňa na záver vyrobili veľmi príjemnú atmosféru, na hry sa teším. ()

• Ruský premiér Medvěděv během ceremoniálu usnul. (Kmotr76)
  • Jedna z velkých vloček, které se měly ve vzduchu spojit do svítících olympijských kruhů, se nerozevřela. Úvod ceremoniálu se tak odehrál pouze pod čtyřmi kruhy bez toho, který symbolizuje Ameriku. (Kmotr76)