Plexis - Síla v srdci

všetky plagáty
Krátkometrážny / Hudobný
Česko, 2012, 3 min

Petr Hošek

Drsný punker sa ráno zobudí vedľa svojej buchty. Dopije včerajšie pivo, oblečie si koženú bundu a vyberie sa medzi ľudí. Vonku ukradne starú motorku. Po pár kilometroch presadne na pumpe na vymakaného Harleya. Odvezie sa do mesta. Tam uchmatne pivo akémusi alkoholikovi. Potom zoberie skateboard malému chalanovi. Zabŕdne do teenagerov zdržiavajúcich sa na diskotéke. Zájde do krčmy. Dá si ďalšie pivo, cigaretu a trávu. Porozpráva sa s dievčatami a vyrazí znova do ulíc. Odzbrojí člena hradnej stráže a jeho zbraňou zastrelí speváka kapely Plexis, Petra Hošeka. (MM_Ramone)

MM_Ramone

Divoký old-school punker sa ráno zobudí vedľa svojej buchty. Dopije včerajšie pivo, oblečie si koženú sidovku a vyberie sa medzi ľudí. Vonku štípne starú čezetu. Po pár kilometroch, na pumpách, presadne na vymakaného Harleya. Odvezie sa do mesta. Tam uchmatne pivo akémusi alkáčovi. Potom zoberie skateboard malému chalanovi. Zabŕdne do disco teenagerov. Zájde do krčmy. Dá si ďalšie pivo, cígo a trávu. Pokecá s babami a vyrazí znova do ulíc. Odzbrojí člena hradnej stráže a jeho zbraňou zastrelí speváka Petra Hošeka. To má byť neoficiálny videoklip ku skladbe pražskej kapely Plexis "Síla v srdci". V roku 2012 ho natočil Pája Junek. Mňa tento amatérsky klip hodne pobavil. Potešil moju punk rockovú dušu. Moja punková sila v srdci pookriala. **** ()