Gomora - Season 2 (2016) (séria)

V dobrém i ve zlém (S02E11)

(epizóda)
  • Taliansko Nella gioia e nel dolore (viac)

Bývalý šéf drogového podsvětí Neapole, Pietro Savastano, chystá vytouženou odplatu s vidinou, že si zpět uzme to, co kdysi jeho rodině po více jak tři dekády patřilo. Na předměstí Scampie se mu podaří dát dohromady starý gang, zatímco v Římě si jeho zapovězený syn Gennaro užívá svatební oslavy. Idylce učiní přítrž válka gangů, jíž nebude ušetřen ani úskočný Ciro Di Marzio, který má nyní sám co dělat, aby neskončil šest stop po zemí. (Česká televize)

pallok

Úplne súhlasím s yvonou, trio hlavných postáv tu je zatiaľ vyprofilované a jasne viditeľné- síce už nie dlho, ostatné postavy sa pletú, motajú, chvíľu sú tí, čo strieľajú, potom sú tí, čo sú zastrelení a takto ide koldokola. Mafián je vari najrozšírenejšie a najobľúbenejšie povolanie v Itálii, naviac začínajú zabíjať aj deti - neviem, ako to strávim ale začína to byť trochu cez čiaru. Málo deja, veľa krvi, boj o holý život. Apropo polícia - furt sa tí mafiáni sťažujú, že je všade, ale prakticky dvakrát za sériu sa nejakí objavia. Skúsim trojku sériu, zatiaľ je to na ***. ()

Necrotongue

Gennarův svatební den sice trochu přibrzdil tempo jedenácté epizody, to mi ale vynahradil ostatní děj, který přinesl poněkud paranoidní atmosféru a nevratně se postaral o další postavy. Netuším, jak je možné, že mi seriál tak dlouho unikal, teď už ho ale nepustím. 5*- ()

yvona

Přestávám rozlišovat, kdo je s kým, kdo je kdo, kdo koho zabíjí a proč. Všichni vypadají stejně a ke všemu ještě mění strany. Proto mě to už několik dílů ani nezajímá. ()

Loki_Six

"Oddělají toho, kdo nevidí. Kdo neví koho má u sebe. A co vidím já? Dva, kterí si dělají do kalhot. My sme silnější. My máme vojsko. Nemusíme se bát. Jediný, co nás může podrazit, je strach." ()