Gomora - Série 5

(séria)
Taliansko / Nemecko, 2021, 8 h (Minutáž: 43–55 min)

Réžia:

Marco D'Amore

Predloha:

Roberto Saviano (kniha)

Hudba:

Mokadelic

Salvatore Esposito, Francesco Alia, Alessandro Coppeto, Ivana Lotito, Dominic Borrelli, Tania Garribba, Antonio Gargiulo, Gennaro Apicella (viac)

Neapol je po střetu Levantových a Patricie v troskách. Genny se musí vzdát naděje na normální život a vrátit se do akce. S policií v patách se rozhodne uchýlit do bunkru sám, bez Azzurry a malého Pietra. Zbývá mu jediný spojenec: tajemný "O Maestrale", mafiánský boss Ponticelli, čtvrti na východě Neapole. Válka se blíží a nepřítel je připraven k boji. Genny však brzy učiní senzační objev: Ciro Di Marzio je živý a zdravý a skrývá se v Lotyšsku. Pro Gennyho už nic nebude jako dřív. (HBO Europe)

lukas_flek

mrtvý oživl, všichni funí jak papiňáky plný emocí, genaro u toho ještě v každém dílu několikrát cuká koutkem pusy a koulí očima, hlavní mafiáni mají jasno, co je správný a pronáší zdlouhavé nesmysly s výrazem vyvoleného, trapné pokusy vyvolat v divákovi pocit, že se děje něco, co se vlstně neděje. tentokrát jsem už těžko dokoukával. buď jsem se změnil já nebo to bylo skutečně už skutečně moc přitažený za vlasy ()

Milonak odpad!

Plešatá ovarová hlava co vstala z mrtvých odmítá na konci tohoto pitomého pokračování předchozích 4 sérií zastřelit vepřovou hlavu alias "pána světa".  Jděte už s těmahle sračkama někam...--- ()