Rick a Morty - Série 6 (2022) (séria)

NezvRickný Smithsud (S06E05)

(epizóda)
  • USA Final DeSmithation

Členové rodiny Smithových jedí v oblíbené čínské restauraci a navzájem si předčítají předpovědi ze svých sušenek štěstí. Panuje poklidná atmosféra, dokud si Jerry nepřečte svůj vzkaz... (HBO Max)

CheeseFigure

Volá sa to Rick a Morty, som ale rád, že v posledných dieloch sa autori viac sústredili na zvyšok postáv. Mali sme tu epizódu, ktorej centrom bola Beth, minule to bola celá rodina a teraz tu na spoločné dobrodružstvo vyráža Rick a Jerry. Za to som rád, mám rád ten vzťah, keď Rick Jerrym pohŕda, ale i tak mu pomáha a Jerry nechápe, čo sa deje. Odhliadnuc od toho, tak i samotný dej bavil. Mal fajn nápady (nechcem veľmi spoilerovať, ale vyzdvihnem finálnu bitku) a odkazy na rôzne diela ako vždy potešili i pobavili. ()

Oralfabet

Wow, to byla zase jednou absolutní šílenost. Ze začátku jsem měl lehké obavy (přece jen už bylo možná toho incestu trochu moc), ale pak se zase děj stočil tak nádherně absurdním směrem, že jsem si nemohl stěžovat. Rozhodně jedna z nejujetějších epizod, což u tohohle seriálu už něco znamená. Navíc je celý díl zase zaměřen na dynamiku Ricka a Jerryho, což mě vždycky baví, a kromě úplně geniálně stupidního konceptu taky nabídne celkem luxusní a značně vynalézavou akci, takže jsem fakt absolutně spokojen. A potitulkovka mě taky dostala. ()

LachtanShows

Ze všech pokusů o prostrčení Jerryho do popředí dorazil formou téhle epizody ten zdaleka nejlepší a já snad opravdu nemám co vytknout. Ujetá, přisprostlá hlavní dějová linka tu nejednoho opravdu rozesměje. ()