Nájomný vrah Frank Zimosa (Rayner Bourton) dostane veľmi lukratívnu ponuku od bohatého a vplyvného Jorge Mistrandiu (Michael Howe). Cieľ: zabiť pár ľudí skrývajúcich sa v jednom z jeho európskych hotelov. Vyzerá to na najľahšiu prácu, akú kedy Frank dostal. Čoskoro si však uvedomí, že nič nie je také, ako sa na prvý pohľad zdá. Hotel je plný bláznivých stúpencov nezastaviteľného zla, a tak sa jeho misia stáva nočnou morou, plnej násilia a absurdností. (misterz)

Fritaaa odpad!

Naprosto stupidní bezmyšlenkovitá řezničina. Nejen, že je to dementní a nepřátelé se chovají jako velice špatná umělá inteligence v počítačové hře, ono se to ten film ani nesnaží skrývat! Santi si myslí, že když vám v každé scéně vylije kýbl krve a ukáže něčí mozek, že vás tím snad může uspokojit. No mě určitě ne. Navíc horor tady absolutně nefunguje. Nemůžete tu nálepku dát prostě všemu.. ach bože. Takový filmy jsou vyhozené peníze. 46% je moc, toto má být v černých číslech. ()

Marcecek

Som chirurg, krv (v tomto pripade farba) mi nevadi. Celkom nechutne, niekedy prehnane, ale to je ucel a odsypa to, pripomina mi to hru Doom, preto nie jedna, ale 2*. ()

draxxi

Nejdriv jsem myslel, ze by to mohlo byt napinavy. Nechutny, ale napinavy. Kdyz vsak nas hrdina svou probodnutou rukou zpusobi druhymu fesakovi jednim tahem otevrenou zlomeninu ruky, a ten vzapeti tou zlomenou rukou startuje motorovou pilu, zjistil jsem, ze tohle se ani jako komedie nepovedlo. Skoda, pointa by me zajimala, ale radsi si dam o hodinu delsi spanek. 27/12/2022 15% ()

pendrek200

V první řadě musím ocenit kameru, přičemž tento způsob má opravdu něco do sebe. Aspoň na základě mého subjektivního názoru, jsem měl pocit, jako bych byl hlavním hrdinou a veškerá akce byla tedy napínavější a více realistická. O gore scénách nemá vůbec smysl diskutovat, protože ty se odehrávají po celou dobu filmu a v drtivé většině případech jsou provedené dobře. To, že film nemá děj mi vůbec nevadilo. V určitých částech filmu mi trochu vadila "nadpřirozená" síla hlavního hrdiny. Část, kde došlo k vytržení žebra holou rukou byla úsměvná. Každopádně tento kousek stojí opravdu za shlédnutí, zejména pro ty, kteří si potrpí na brutalitě. ()