Manželé Blumquistovi touží mít od Gerhardtů konečně klid, pokouší se proto sjednat smír. V odlehlé lovecké chatě drží v zajetí nejstaršího syna Dodda, ale vyjednávání o dohodě se nedaří podle jejich představ. Rozhodnou se proto Dodda nabídnout mafiánům z Kansas City, kteří pro něj ochotně zamíří do Sioux Falls. Po svém zmizelém šéfovi ale usilovně pátrá také nebezpečný indián Hanzee, který se vydává stejným směrem. (Česká televize)

Viktooorka

"Co se mu to stalo? - Jen jsem ho učila lekci slušného chování! - Nemůžeš bodat do rukojmích. - Jen jsem ho škrábla! - Pomoc, je šílená!" Výborná epizoda, vtipná ale i napínavá. Peggy a Indián si urvali epizodu pro sebe :o) ()

K1NGSLAYER

Tato epizoda nemá skoro 100% hodnocení jen tak. Je to prostě nejvíc napínavé z celé druhé série Farga. Strašně se mi líbí jak je indián temně nebezpečný. Už to opakuji po několikáté, ale připomíná mi Malva a to ve všem. Jsem zvědavý jak se vyvinou poslední dvě epizody. Tomuto prostě nejde dát méně než 5 hvězdiček. ()

0verseer

”I got four daughters, you know. I'm not a bad guy.” “You called me a whore. I heard.” Tentokrát celá epizóda patrila príhodám manželov Blumquistovcom s ich tvrdohlavým zajatcom Doddom a indiánovi Hanzee, ktorý v závere poriadne prekvapil. Niektoré nezrovnalosti z minulej časti boli vďaka malým flasbackom pekne ozrejmené a doplnili tvorcami perfektne vyskladanú mozaiku. Od finále série teda nečakám nič menej ako ďalšie dve zbesilé päťhviezdičkové časti. ()

Anderton

Zatiaľ najatypickejšia epizóda druhej série. V tomto prípade rovná sa najkomornejšia. Dej sa skoro celý odohráva v chate pri lese a konfrontácia medzi postavami je opäť, ako sa dalo čakať, lahôdková. No a ja som si tie dve "zbytočné" bodnutia aj patrične užil, Dot je totiž najnesympatickejšou postavou celého deja. Za plný počet, ale od zakončenia celej série čakám absolutórium po všetkých stránkach. ()

Necrotongue

Tvůrcům se opět zadařilo, atmosféra, napětí i akce byly perfektní, ale nejvíc mě pobavil osobnostní vývoj Peggy Blumquist. Přerod v Pozitivní Peggy a její následná práce s nožem mě fakt dostaly, stejně zajímavý, ale mnohem pochmurnější byl myšlenkový přerod Ohanzee Denta. Skvělá epizoda. ()