Susan Cooper (Melissa McCarthy) je zamestnankyňou najväčšej špionážnej organizácie na svete, teda CIA, čo znie veľmi zaujímavo. V skutočnosti má však veľmi nenáročnú, kľudnú a miestami až nudnú prácu. Je totiž analytičkou, ktorá len veľmi zriedkavo opustí svoj stôl s počítačom, vďaka ktorému slúži ako oči a uši špičkovému agentovi Bradleymu Fineaovi (Jude Law). Títo dvaja spolu tvoria perfektný tím. Bradley špionážne misie zvláda bez toho, aby sa mu pohol čo i len vlas. A Susan v kancelárii zatiaľ túži po jeho srdci.
Jedného dňa sa však všetko zmení. Raina Boyanov (Rose Byrne), dcéra nedávno zosnulého obchodníka so zbraňami, totiž dostala neobvyklé dedičstvo v podobe malej jadrovej bomby. Dostačujúcu na zničenie jedného väčšieho mesta. Plánuje ju predať teroristom. Aby toho nebolo málo, Bradley CIA, a teda aj Susan nedobrovoľne opustí. Ďalší špičkový agent Rick Ford (Jason Statham) je nepoužiteľný, pretože jeho totožnosť bola prezradená. A tak padne návrh, že najmenej nápadnou osobou, ktorá môže preniknúť do sveta obchodníkov so zbraňami a zabrániť tak globálnej katastrofe je Susan. Rozhodnutie poslať Susan na túto misiu nahnevá Ricka Forda, a preto sa rozhodne jednať v tomto prípade na vlastnú päsť. A keďže je typom agenta, ktorý spája v sebe Ramba a komisára Clouseaua, je o problémy postarané. Zodpovednosť za záchranu mnohých životov leží na Susaniných mohutných bedrách. Musí sa nie len nenápadne votrieť do sveta obchodníkov so smrťou, prežiť v ňom, splniť svoju úlohu a pritom obrazne aj doslova nakopať nie jeden zadok. (Barracuda Movie)

Gagin

Dobré toto, nezvyklá role Jasona, která mu ale celkem šla, super Melissa McCarthy a některý vtipy fakt povedený! Víc takových komedií. ()

Thuffir

Mno... co na to říci. Není to jako Kingsman, kterému "nejmenovaní" dali čtyři hvězdy, a teď tady hovoří o "hajzlbábách a obráběčích". Já dal Kingsmanovi taky 4* a za mne oprávněně. Byla to díra v žánru a dobře zpracovaná. Ale tohle... Pokud někdo jste zakomplexovaná tlustá paní a potřebujete si najít nový smysl života, pak se na to podívejte. Ono to stejně nepomůže, ale dáte hodnocení. Jinak utrpení. Který feministický časopis, prosazující neutuchající práva tlustých prasnic, které na normálním světě nemají místo, dokud se nad sebou aspoň trochu nezamyslí a nezačnou se sebou něco dělat toto sponzoroval? Největší trapnost = souboj s černovláskou v zeleném... "JMÉNEM ZÁKONA TĚ ZATÝKÁM".... No comment. Nesrovnávejte to s Kingsmanem, je to reklama na čokoládové Muffiny a jejich konzumentky. A žádný chlap coby agent (ani můj milovaný JASON), ani (mezi námi předvídatelný a jasný) děj tomu nepomůže. Zařadit tak leda do červené knihovny tlustých "náctek", které si říkají, že jednou potkají JB, a ten se z nich po*ere. Nebrat. Jedna hvězda za snahu udělat z toho Bondovku, ale jen ze soucitu. ()

doMchek

James Bond na kyseline. Ja som si dal takú oťukávaciu dávku, ale pri silnejšej to môže byť veľmi dobrý trip. Alebo veľmi zlý. ()

Ryorka

tenhle film není od toho aby moralizoval nebo obohacoval ducha. Je to prostě blbina určená k tomu, aby s sebou člověk gecnul na gauč a mozek si vzal na chvíli volno. Jak Stathama nemusím, tahle role akčního pitomce mě pobavila. Je to tak 3 a půl hvězdy. ()

Lanco

Jeden moj kamarát hovorí: " dogrcať sa možem aj z vodky". A ak to fakt musíte dať von a neviete to vydržať tak sa aspon tolko netýrajte a vyexujte pol litrovku teplej Nikolausky. Melissu McCarthy nemám rád. Je to taká rýchlopečená hviezdička trapkokomedií ako je presne táto. Niečo podobné ako postava Alana z Hangoveru ( čo bolo super- v Hangoveri :-) ) . Pritom toto nezačínalo vobec tak zle, vtipný začiatok , dobrá paródia Bondoviek ale ked prišiel na radu fekálny humor a tá ubohá postava Stathama, tak to som podedome rukou šmátral na stole po kružidle, aby to mohlo už skončit. ... Videl som vela sračiek, ale pri tomto filme mi bolo trapne z konania postáv .... ()

sml41

celkom ujetá komedia miestami až demagogia dialogmi typu "babovřesky" ale ja som sa schuti nasmial. Trochu som bol prekvapeny Jasonom v tejto úlohe ale celkom dobre to dal... možno by mal točiť viac komedii ako akčné, v akčných už začína byť nudný. Melissa už klasika.. inač si ju ani predstaviť neviem resp nechcem) Pre mňa v podstate neznáma Miranda Hart mi pripomínala Cmoríka v ženskom vydaní 8) ()

tompolicky

Jak moc nemusím oplácanou Melissu s jejím od pohledu protivným ksichtíkem, tak o to víc jsem se bavil. Styl komedie, kdy se člověk opravdu zasměje, může vypnout a nemusí přemýšlet. Proto kritizovat scénář, hledat v něm chyby, předvídat jej....je zbytečné. Prostě vypnout - bavit se. Kdo mě moc mile překvapil je Jason Statham, role agenta - komika mu šla výborně a měl ve filmu ty nejlepší gagy a vždy jsem se těšil až se objeví na scéně, za něho palec nahoru. Supr, trupr, drupr komedie na sychravé podzimní odpoledne. ()

Final

Schopná komedie, která začíná celkem originálně, násilně a vtipně. Dobrá kombinace pojatá monstrózní Melissou McCarthyovou, která, když chce, umí to pořádně rozjet a s drsným Stathamem, jenž hraje druhé housle v podání neohrabané a naprosto zbytečné postavy. Bohužel, nápad a vtip začne od poloviny filmu kolísat mezi běžným bondovským klišé a snahou o přehrávání okopírovaných vtipů. Velká škoda, protože jinak by se mohlo jednat o komedii roku. Za kouknutí ale rozhodně stojí. ()

Ka.Stan

Ikdyž jsem byl několika lidmi ze svého okolí odrazován od shlédnutí, tak jsem i přesto zasedl k TV a film si pustil ... Bohužel už po půlhodině jsem začal špekulovat co budu dalších 90 minut dělat. Nakonec mi těch 120 minut celého filmu nějak uteklo, ale, že by to byl nějaký extra zážitek se opravdu říct nedá. Totální propadák to taktéž nebyl, protože na světě existují větší hovadiny než je tato ... Ikdyž jsem místy pozoroval vše jen ne TV a děj, tak dávám 35% za snahu ()

dedavena

Kuprova je skratka superšpionka. "Kerysi den ju přefiknu". "Kurefski seksy". "Ste dobra, Kuprova". "Přestaň řvat, dyť se ti to libilo". "Arivederči". ()

solefald

Napriek potenciálu námetu, celkom slušnému hereckému obsadeniu veľmi slabučký výsledok. Vtipné asi ako slovenské seriály typu Horná dolná. Dve hodiny sa dajú stráviť aj zmysluplnejšie. ()

Majkowski

Dávám čtyři hvězdy hlavně za Jasona Stathama, některé jeho hlášky mě vskutku dokázaly slušně pobavit. Každopádně, film by se dal považovat za průměrný, celkem zdařilý, pokus o parodii na špiónské filmy plný klišé. Nechápejte mě zle, film se mi moc líbil, ale kdyby v tomto filmu některé postavy obsadili jiní herci, nejspíš bych sem neplácl hvězdy čtyři, ale jen tři. Hlavním aspektem komedie je zábavnost, a já se pobavil celkem dobře. Ale přeci jen dávám přednost Kingsmenům. (75%) ()

stando76

Odporná a nesympatická Melissa McCarthy.Sympatický a vtipný Jason Statham.Len nechápem,ako mohli do takéhoto typu filmu zaradiť porno scénu.Je to ako päsť na oko. ()

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

07.05.2022

O čem budou Krotitelky duchů?

O čem budou Krotitelky duchů?

01.01.2016

Když bych ohlášen reboot Krotitelů duchů s ženským obsazením, spousta fanoušků to nenesla moc dobře. Režie nového filmu se sice ujal Paul Feig, který sklízel ovace za Ženy sobě nebo loňského Špióna,… (viac)

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni