Susan Cooper (Melissa McCarthy) je zamestnankyňou najväčšej špionážnej organizácie na svete, teda CIA, čo znie veľmi zaujímavo. V skutočnosti má však veľmi nenáročnú, kľudnú a miestami až nudnú prácu. Je totiž analytičkou, ktorá len veľmi zriedkavo opustí svoj stôl s počítačom, vďaka ktorému slúži ako oči a uši špičkovému agentovi Bradleymu Fineaovi (Jude Law). Títo dvaja spolu tvoria perfektný tím. Bradley špionážne misie zvláda bez toho, aby sa mu pohol čo i len vlas. A Susan v kancelárii zatiaľ túži po jeho srdci.
Jedného dňa sa však všetko zmení. Raina Boyanov (Rose Byrne), dcéra nedávno zosnulého obchodníka so zbraňami, totiž dostala neobvyklé dedičstvo v podobe malej jadrovej bomby. Dostačujúcu na zničenie jedného väčšieho mesta. Plánuje ju predať teroristom. Aby toho nebolo málo, Bradley CIA, a teda aj Susan nedobrovoľne opustí. Ďalší špičkový agent Rick Ford (Jason Statham) je nepoužiteľný, pretože jeho totožnosť bola prezradená. A tak padne návrh, že najmenej nápadnou osobou, ktorá môže preniknúť do sveta obchodníkov so zbraňami a zabrániť tak globálnej katastrofe je Susan. Rozhodnutie poslať Susan na túto misiu nahnevá Ricka Forda, a preto sa rozhodne jednať v tomto prípade na vlastnú päsť. A keďže je typom agenta, ktorý spája v sebe Ramba a komisára Clouseaua, je o problémy postarané. Zodpovednosť za záchranu mnohých životov leží na Susaniných mohutných bedrách. Musí sa nie len nenápadne votrieť do sveta obchodníkov so smrťou, prežiť v ňom, splniť svoju úlohu a pritom obrazne aj doslova nakopať nie jeden zadok. (Barracuda Movie)

Tomy_Reardon

Fajnova komedoska s tlustym humorem, ne opravdu nektery hlasky byly opravdu super smesny, az sem musel film stopnout.. Ale jinak to byl klasickej happy ending story s propletenym dejem, to tomu dodalo trochu efektivity.. Jako na odlehcenou je to dobrej film.. ()

oSiSko

Melissu vôbec nepoznám, ale celkom som si ju obľúbil, ohľadom Judea Law som vcelku indiferentný a Jason Statham stole the show. Film je taký nemastný neslaný s dobrými scénami a aj s veľa priemernými hercami. Niekedy som sa aj hlasnejšie pobavil, ale celkový dojem je tak maximálne na 3 hviezdičky a znova si to určite už nepozriem a takisto to nikomu ani neodporučím. ()

Bezejmený

Slušná akce, ale té kvalitní je málo. Skvělí Statham a Law. Jen trochu otravná McCarthy a hodně otravná její kolegyně. Alespoň mi to vynahrazovala Rose. Párkrát jsem se zasmál. Nabízí se srovnání s Kingsman, ve kterém Spy prohrává na celé čáře. Ale není to úplně špatný nebo nudný film. ()

Muf911

Vysokorozpočtová ptákovina s dobrými herci, pár povedenými fóry a spoustou trapně "humorných" pasáží. Ty vynechat, zkrátit to na hodinu a půl a dal bych 4* ()

Saxos

Komedie má bavit, i když stejně hodně záleží na Vaší momentální náladě, s kým film vidíte a samozřejmě i kde. Vše jednoduché, parodický odvárek na suchého anglo Boundíka, spousta hlášek plnošťíhlé super agentky, která jak sama řekla "vypadám, jak mobilní cirkusový stan". ()

RedAntCZ

Po dlouhé době jsem se zase zasmál u dobré komedie. Na jednu stranu uplná kravina, ale když to vemete z nadhledem, tak se opravdu pobavíte! Na to že to je KOMEDIE tak tak tam byly dost dobré AKČNÍ scénky! Za mě 85%! ***** ()

Ancet

Sookie opět nezklamala ;-) a výběr hudby taky ne, například hudební festival v Paříži a tam Verka Serduchka byl mazec :-) správná komedie, moc jsme se pobavili. ()

DJMaroko

Chápu, že tento film vyvolává rozporuplné reakce nicméně po 15 min. bych asi dal také odpad...jenže pak ani nevím jak se to opravdu rozjelo. Totálně ujetá komedie, která bourá některá tabu. Rozhodně to není film pro děti málem jsem jim to pustil. Prostě jsem se bavil a jsem rád že jsem to na začátku nevzdal. Ještě musím vyzvednout skvělý výběr i málo známých skladeb soundtrack se povedl. Obzvláště uchylárna Verka Serduchka - Dancing Lasha Tumbai. ()

Kurovec

Miluju komedie, kdy u některých hlodů prostě vyprsknu smíchy...což je přesně případ Špióna. Jinak vcelku průměr. Slabá 4. ()

moriero

Kdyby tam nebylo pár fekálních scén (zvratky na mrtvole, penis ve foťáku, posraná mrtvola v letadle...), uvažoval bych snad i o pěti hvězdách. Náramně jsem se bavil. Kupodivu tomu neuškodil ani český dabing. A můj oblíbenec Statham mě rozsekával úplně v každém záběru. Jako vypatlaný testosteronový hláškovač se stal mojí nejoblíbenější postavou: "Moji přítelkyni vyhodili z letadla....a srazili ji druhým letadlem ve vzduchu...." ()

zazka

Melissa McCarthy proste nemá na to, aby bola obsadená do hlavnej úlohy. Bohužiaľ nech si hovorí kto che čo chce, tak to proste je. Bolo pre mňa nudné pozerať sa na ňu aj pri tých neviem ako vtipných scénach. Ja som sa na filme vôbec nezabávala a dokonca som ho ani "nevládala" dopozerať. ()

Teron

Ono to má zajímavé nápady (začátek s odstřelením / kýchnutím), je to dobře obsazený a Statham v roli super tvrďáka kterej si přišívá vlastní ruce (dle vlastního tvrzení) je naprosto k sežrání. Stejně tak mi nevadí ale Melissa, ALE do očí mlátí totální nevyváženost, kdy je právě Melissa nejdřív hrozný střevo a pak je z ní během chvilky drsňáčka, která to musí dávat okatě najevo v každým komentáři a pohybu - vrcholem je příšerná eskapáda na motorce a památná věta "I am badass" kdyby si publikum náááhoodou její proměny nevšimlo. ()

mandella

Pro mě komedie roku 2015. Kam se na Susan hrabe Bond a jeho suché Spectre... Je tu zábava, je tu akce, je tu hodně lokací a je tu Jason Statham a Miranda Hart. Vtípek s krysíma bobkama nebo s autotune mikrofonem jsou best! ()

bykes

Sú filmy, ktoré človeka chytia a zhltne ich bez dychu. Špión tento prípad určite nie je. Zmätená Sookie z Gilmore Girls opať zasahuje a trýzni nás svojím komediálnym netalentom. Celý film je založený na lacných predvídateľných gagoch, ktoré pohnú možno pár krát s kútikmi úst, ale tam to začína aj končí a najbližšou emóciou bude asi radosť zo závrečných titulkov. "Paródia Bonda" je veľmi zhovievavým označením, ktoré mieri mimo realitu rovnako ako priemerné hodnotenia tohto diela. ()

belinko

Príjemné prekvapenie v podobe Verky Serduchky a 15 koruniaka. Aj keď ten humor bol blbý, možno to z neho robí taký skvelý film. Nieje zložitý na rozmýšľanie, je na vypnutie a uvoľnenie sa. Zrovna sa mi taký hodil. Zároveň úžas vidieť Jasona v takejto roli. ()

Mydlivoj

"Kdo jste?" "Já jsem ta,co ti ufikne pinďoura a přilepí ti ho na čelo vteřinovým lepidlem,takže budeš vypadat jako svěšený jednorožec!" Po velmi dlouhé době komedie,která mě opravdu pobavila. :D ()

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

07.05.2022

O čem budou Krotitelky duchů?

O čem budou Krotitelky duchů?

01.01.2016

Když bych ohlášen reboot Krotitelů duchů s ženským obsazením, spousta fanoušků to nenesla moc dobře. Režie nového filmu se sice ujal Paul Feig, který sklízel ovace za Ženy sobě nebo loňského Špióna,… (viac)

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni